Bitme noktasına gelen PKK'ya yardım eli!

Bitme noktasına gelen PKK'ya yardım eli!


Bu günlerde sıkça dile getirilen "çözüm sürecine dönülmeli" telkinlerine bir yenisi daha eklendi.

Kamuoyunda “çözüm süreci”ne dönülmesi için dayatmada bulunulmasının Türkiye’nin yararına olmayacağı, aksine PKK'yı devletleştireceği ortadayken Yeniyüzyıl Gazetesi, Mazlumder Genel Başkanı Ahmet Faruk Ünsal'ın "Bu Yolla Cehenneme Gidilir" sözlerini "Günün Haberi"diye okuyucularına sundu.

Zaten hükümetin iyi niyetle attığı çözüm süreci adımını suistimal eden bu süre boyunca şehirlere bombalar taşıyan, PKK/HDP ile tekrar masaya oturmak Türkiye'yi büyük tuzağa çekmek demek.

MAZLUMDER GENEL BAŞKANI ÜNSAL: CEHENNEME GÖTÜRÜR

Ahmet Faruk Ünsal (Mazlumder Genel Başkanı): TÜSES’in bu açıklaması ile intikam çığlıklarının atıldığı bu dönemde vicdanın, aklın sesini duymak en azından umut ışığı olduğuna dair kanaatimizi pekiştirdi. İçimizi rahatlattı. Evet, katılıyoruz 30-35 sene denenmiş şiddet yöntemleri ile çözülmediği kanıtlanmış. Bu yolla cehenneme gidilebileceği görülmüştür. Hataların yeniden yapılmadığı bir özeleştiri ile yeni müzakere sürecinin yapılmasın biz de istiyoruz. Buna kafa yorulmalı. Doğal olarak bunu için ilk önce ateşkes yapılmalı. Eğer ateşkes başlarsa çözüm süreci devam eder. Çözüm sürecine dönülsün.

EĞER DEVLET MASAYA OTURURSA PKK RESMİLEŞECEK

Devleti masaya razı ederlerse bu yarım kalan iş de tamamlanmış olacak. Yani PKK, devletleşme yoluna girecek. Dışarıdan ve içeriden bu kadar çok masa güzellemesi yapılması bundan.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

  • Mamo

    26 Nisan 2016 13:14

    Cevap Ver

    Mazlumluk kisvesi altında ne kadar zalimlik varsa hepsine arka çıkan bu koyun postu giymiş kurtlar, umarım şehitlerin kanı ve arkalarında bıraktıklarının gözyaşlarında boğulurlar.

Gündem
Trafoda patlama
Türkiye
İstanbul'u korkutan iddia için açıklama geldi
Dünya
Kerkük çağrısı: Sona erdirin

Hava Durumu

14°
Detaylı Hava Raporu