"Kendini kullandırma"

"Kendini kullandırma"


Melih Gökçek'ten Meral Akşener'e uyarı: Kendini kullandırma

'Meral Akşener'e sahip çıkın onu koruyun' talimatı verenterör örgütü ele başı Fethullah Gülen'in MHP'yi ele geçirme operasyonunun perde arkasıortaya çıkmaya devam ederken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten çok çarpıcı açıklamalar geldi.

Melih Gökçek, Meral Akşener'e 'kendinizi paralel yapıya kullandırmayın' dedi.

Melih Gökçek sosyal medya hesabından şu açıklamaları yaptı;

Öncelikle şunu söylemeliyim; kişisel olarak Meral Hanım'a saygım sonsuzdur. Karşılaştığımızda her seferinde karşılıklı saygıda kusur etmedik.

Ancak paralel yapı ile ilgili konuda aynı düşünmediğimizi açıkça söylemeliyim. Önce sayın Akşener'in paralel yapı tarafından desteklenip desteklenmediğini iyice araştırdım. Sayın Akşener bilesiniz ki paralel yapı sizi son ümit olarak görüyor. Şu anda kendi var oluşlarını size endekslemişler. Sizin miting ve toplantılarınıza verdikleri her türlü desteğin nedeni bu.

Ben de ilk zamanlar bu kişilerin dinî vecibelerle hareket ettiklerini düşünerek her Müslüman gibi bunlara destek oldum.

EN YAKIN ARKADAŞLARINI SATARLAR

Ancak yaşayarak gördüm ki, eğer bunların evlerinde yetişmediniz ise, siz ancak kullanılmak için varsınız.

En büyük karakteristik yapıları, kendi hedeflerine ulaşmak için her şeyi mübah görmeleridir En yakın arkadaşlıkları hemen satarlar...

Sorun Türkiye'ye Melih Gökçek bunların en büyük destekçisi idi. İlk belediye seçimlerinde bana karşı benim inancıma en büyük düşmanlığı yapan CHP'ye destek verdiler. Bana bunu yapanlar sizi kullanır kullanır, miyadınız dolduğu anda sizi acımadan yok ederler.

Bunların en büyük karaktersizlikleri yanında dolaştıkları kişi ile ilgili insafsızca bilgi ve belge toplamalarıdır.

KENDİNİZİ PARALEL YAPIYA KULLANDIRMAYIN

Bunun istisnası şimdiye kadar yoktur. Siz içişleri bakanlığınız sırasında ülkeniz için büyük fedakarlıklar yaptınız. Şimdi bırakın MHP genel başkanlığı arzunuzu. Kullandırmayın kendinizi paralel yapıya. Bunu size bu hikayeyi yaşamış bir kardeşiniz olarak söylüyorum. Ha eğer paralel yapı ile ilginiz yok mu? Biz mi yanılıyoruz? Kolayı var kendinizi ispat etmenin. Bugün paralel yapının adalete intikal etmiş sayısız davası var. Sayın bunları teker teker. Bu ihanetlerin hesabını soracağınızı hiçbir tereddüte mahal bırakmayacak tarzda açıklayın. Ama bunları yapmazsanız bu ülkede vatanını seven herkes ülkesini bu paralellere bırakmamak için ülkesinin geleceği için sizle mücadele etmek zorundadır. Umarım ne demek istediğimizi anlatabilmişizdir...

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Suriye sınırında askeri hareketlilik sürüyor
Türkiye
Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde 'kadro' eylemi
Dünya
IKBY'nin petrol ihracatlarında büyük gerileme

Hava Durumu

17°
Detaylı Hava Raporu