Melih Gökçek CHP'li vekili Twitter'da rezil etti

Melih Gökçek CHP'li vekili Twitter'da rezil etti


Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin halka dağıttığı erzak üzerinden yolsuzluk iddiasında bulunan CHP'li vekili rezil etti.

CHP’li vekil Aykut Erdoğdu Meclis’te Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin halka erzak dağıtmasıyla ilgili Melih Gökçek hakkında yolsuzluk iddiasında bulundu. Gökçek’in de belgelerle yanıt vermesi üzerine Erdoğdu Twitter’da alay konusu oldu.

Belediyenin dağıttığı peynirin Migros’ta daha ucuz olduğunu savunan Erdoğdu, bu yolla yolsuzluk yapıldığını öne sürünce Gökçek faturaları gösterdi. Faturada söz konusu peynirin fiyat hanesinde 9 TL yazıyordu. Gökçek o tarihte Migros’ta aynı peynirin 9,75 TL olduğunu söyledi.

CHP’Lİ ERDOĞDU GÖKÇEK’İ SIKIŞTIRDIĞINI ZANNEDİYORDU Kİ…

Bunun üzerine CHP’li vekil “Migros’ta kilosu 9,75 şaşkın… Sen almışsın 600 ton… Kilo fiyatı ile ton fiyatı aynı  mı? Çocuk mu kandırıyorsun?” diyerek Gökçek’e yanıt verdi. Gökçek’ten bir süre twit gelmemesi üzerine ise “nereye kaçtın yine? Hangi deliğe girdin? Eminim belediyede çok önemli toplantın çıkmıştır… 3-4 gün sürer…” şeklinde yeni bir twit attı.

 

GÖKÇEK’İN CEVABI FATURADAKİ DETAYI ORTAYA ÇIKARDI

CHP’li vekilin bu sözleri üzerine yeniden twit atan Melih Gökçek, faturadaki detaya dikkat çekti, peynirin karşısında “2 kg” yazdığını, dolayısıyla 1 kilogramının değil, 2 kilogramının 9 TL olduğunu, dolayısıyla belediyenin dağıttığı peynirin kilosunun 4,5 TL’ye mal edildiğini söyledi.

Aykut Erdoğdu’dan cevap gelmemesi üzerine yeni bir twit atan Gökçek “biraz önce bana diyordun. Hangi deliğe girdin? Tüydün mü iftiracı? Hesap vereceksin savcılıkta hazırlan” dedi.

"PEYNİR TENEKESİNİN İÇİNDE TUZLU SU VAR"

Erdoğdu’nun daha sonra peynir tenekesinin içindeki tuzlu suyun hesabını yapması ise Twitter’da alay konusu oldu. 

 

KAYNAK HABER7

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
İngiltere'den Türkiye'ye Pkk desteği
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
İslam ülkelerine Ermenistan çağrısı

Hava Durumu

19°
Detaylı Hava Raporu