CHP'li Hazinedar: 3. köprüye karşı gelmek mümkün mü?

CHP'li Hazinedar: 3. köprüye karşı gelmek mümkün mü?


Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, üçüncü köprü inşaatına yaptığı ziyarete yönelik eleştirilere yanıt verdi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, belediye meclis toplantısındaki konuşmasında basına yansıdığı şekilde ifadeler kullanmadığını belirterek, "CHP'ye zarar verenlerin muhakkak partiden uzaklaştırılması gerektiğini söyledim. 'Bunlar varsa ben olmayacağım burada' diye ifade kullandım" dedi.

Hazinedar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, medya ve sosyal medyada kendisine yönelik eleştirileri değerlendirdi.

Hazinedar, üçüncü köprü inşaatına yaptığı ziyaretin eleştiri konusu haline geldiğini aktararak, "CHP, köprüye, havalimanına karşı değil. Bu, çok yanlış bir dezenformasyonun sonucu oluşan bir yorum. Birinci ve ikinci köprülerde her gün yaşadığımız trafiği gördükten sonra üçüncü köprüye karşı gelmek mümkün mü? Üstelik birinci ve ikinci köprüden de güzel üçüncü köprü. Ben çok beğendim. İleride oraya giden herhangi birisi hiçbir şekilde o köprüye karşı çıkmaz, çıkamaz. Ben hiçbir zaman çıkmadım" şeklinde konuştu.

Bir şeyleri yok etmeden de iyi projelerin gerçekleştirilebileceğini ifade eden Hazinedar, "Üçüncü köprünün çok faydalı olacağına inanıyorum, yolun da olacağına inanıyorum ama yol açıldıktan sonraki potansiyel yapılaşmayla ilgili açıkçası samimi bir tartışma imkanının bize sunulması gerekiyor. Ben bir yerel yönetici olarak bunu bilmiyorum. O yolun kenarında oturuyorum şu anda -Göktürk'te- hiçbir şey bilmiyorum. Bir 25 yıllık üst plan tartışmasını yapamadık. Dolayısıyla 50 binlik plan tartışmasını... Biz ne olacağız, bunu bilmiyoruz" dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Doğu Guta'dan Erdoğan'a çağrı: Sizi ümitle bekliyoruz
Türkiye
'Türkiye nüfusunun 2040'da 100 milyonu geçmesi bekleniyor'
Dünya
Maarif Vakfı Afganistan’da faaliyet izni aldı

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu