Başbakan'a ahlaksızca hakaret etti!

Başbakan'a ahlaksızca hakaret etti!


Başbakan'a ve efradına hareket etmeyi marifet sayan cenahlar, içlerinde biriktirdiklerini bir bir açığa vurmaya başladılar.

Medical Park'ın cemaate yakınlığıyla bilinen Genel Müdürü Mehmet Dilmaç, Twitter hesabında attığı twitlerle, Başbakan Erdoğan ve Fatih Tezcan'a ağıza alınmayacak sözler söyledi.

 

Her parti ve görüşten insanların bir müessesenin idareciliğini yaptığını unutan  Mehmet Dilmaç, attığı ahlaksız twitlerle pek çok kişiyi hayrette bıraktı.

Tarsus Medical Park'ın Genel Müdürlüğünden henüz bir kaç ay önce İstanbul Bahçelievler Medical Park'ın genel müdürlüğüne geçirilen Mehmet Dilmaç, attığı twitlerle büyük bir skandala perde araladı.

Mehmet Dilmaç önce "sırat köprüsünü de başbakanının kucağında geçersin artık" ifadesini kullanırken bundan hemen sonraki twitinde ise yazdığının görülmesini hedefleyerek kasten isim kullandı ve "Fatih Tezcanı başbakanı kucağına alır artık" gibi ahlaksız bir yorumda bulundu. Hedef tahtasına kurum ve kişisel olarak hiçbir şekilde eleştirmemiş Fatih Tezcan'ı oturtması akıllara soru işareti bıraktı

Başbakan Erdoğan ve Gazeteci Yazar Fatih Tezcan'ın sevenlerinin yoğun tepki göstermesi üzerineyse "karadenizli uşaklar kucakta durmaz, kucağa alır dostum.En iyi sen bilirsin" sözleriyle terbiyesizliğini katmerledi. 

MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK'LE OLAN RESMİNİ KALDIRDI!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Gazeteci Yazar Fatih Tezcan hakkında yazdığı edebe mugayir sözlerinin ardından paniğe kapıldığı anlaşılan Mehmet Dilmaç, fotoğraflarını görünüme kapatarak Maliye Bakanı Hikmet Şimşek'in kendisine yaptığı ziyareti de saklama yoluna gitti.

Mehmet Dilmaç'ın diğer twitlerindeyse, Başbakan Erdoğan hakkında şahsi şüphe ve eleştirilerini ifade ederken, müspet yoruma da yer vermek adına, genel müdürü olduğu hastane grubu Medical Park'ın Sahiplerinden Muharrem Usta'nın bir sözünü paylaştığı görülüyor.


AnalizMerkezi.com / ÖZEL

 

 

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

  • hedef göster

    15 Kasım 2013 11:53

    Cevap Ver

    hedef göster kelle iste. insanların şahsi düşünce ve kanaatleri nasıl bulundukları konumla bağdaştırılabiliyor merak ediyorum. yoksa amacının fikren beğenmediğiniz veya yenemediğiniz insanları bir punduna getirip elinizdeki medya kılıcını kullanıp yok etmek mi. hani basın özgürlüğünüz yoksa medyada ahlakilik parayla satın alınabilen bişemidir. iki kişi arasında yapılan tvit hangi kıymeti değer harbiyesi vardı ki bir lince dönüştürülüyor. kaleminizin keskinliği yazmak için mi yoksa karşınızda duranların gözüne saplamak için mi hangi davanın savaşını veriyorsunuz merak ediyorum. yoksa bir illiyet bağınız varda kalemlerinizle beraber dört başı mamur köşelerinizde ortak arzularınızı mı dillendiriyorsunuz. yazık değil mi köşelerinize, büyük köşelerdeki ki küçük size

Gündem
Barzani'den Türkiye açıklaması!
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
Barzani'den Türkiye açıklaması!

Hava Durumu

16°
Detaylı Hava Raporu