Gülen'in son bedduası ve Kabala ritüeli

Gülen'in son bedduası ve Kabala ritüeli


Yeni bedduasıyla gündeme oturan Gülen'in "Gübreler Gibi Toprağın Bağrına Devrilsinler, Gübre Kılsın Hepsini" ifadelerini Tevrat'tan aldığı ortaya çıktı. Bu beddua, yazarımız Bi Simit'in “"Amerika, İsrail, İran Üçgeninde Erdoğan ve Cifir Savaşları" başlıklı yazısını akıllara getirdi.

Gülen 'Mavi Marmara' katliamında İsrail'in yanında yer alırken 17 Aralık darbe girişimi sonrasında sarf ettiği beddualar gündemde şok etkisi bırakmıştı. 

Yazarımız Bi Simit “"Amerika, İsrail, İran Üçgeninde Erdoğan ve Cifir Savaşları" başlıklı yazısında Gülen'in bedduasının normal bir beddua olmadığını belirterek,"17 Aralık darbe girişiminin başarısız olmasından sonra Pensilvanya'dan yapılan bedduayı normal bir beddua sanarak dalga geçenler, animasyon hazırlayanlar, caps yapanlar, yani bizler malesef yine aptalık ettik. Bu beddua girişimi dönüşü olmayan, dönüşü durumunda bizzat beddua sahibini öldürecek bir kabala ritüeliydi. Hem de en tehlikelisi. Bunu daha önce Hz. Süleyman'ın yükselişini önlemek için yapanlar yanlışlıkla Hz. Süleymanın eşlerinden birini öldürmüşlerdi. Ve bu sihir dönüp dolaşarak ritüelin sahibini bulmuştu." ifadelerini kullanmıştı.

İsrail'in yanında yer alması ilk değildi aslında.

Bush Irak’a saldırdığı savaşın son zamanlarında Saddam’ın İsrail’e fırlattığı füzenin boş araziye düşmesi karşısında da  Fethullah Gülen televizyonlarda belirmiş ve “İsrailli çocuklar kim bilir ne kadar korkmuştur” diye hüngür hüngür ağlamaya başlamıştı.

Bir Müslüman, bir İmam “İsrailli çocuklar korkmuştur” diye niye gözyaşı döker?" "O imam bugüne kadar Filistinli çocuklar için, kolları taşlarla kırılan ve evleri başlarına yıkılan Filistinli, Gazzeli çocuklar için niye ufacık da olsa bir itirazda bulunmadı?” "Din kardeşlerine böyle duyarsız olan bir Müslüman’ın hele bir imamın Yahudi aşkının sebebi ne olabilir?" soruları o zamanda akıllara gelmiş fakat kondurulamamıştı.

Fetullah Gülen son videosuyla aslında İsrail'e yakınlığını ve konuşmalarını hazırlarken Tevrat'ı baz aldığı net olarak ortaya çıktı.

Haber Seyret

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
İngiltere'den Türkiye'ye Pkk desteği
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
İslam ülkelerine Ermenistan çağrısı

Hava Durumu

23°
Detaylı Hava Raporu