PKK çakma IŞİD kurdu!

PKK çakma IŞİD kurdu!


'Ankara'daki terör katliamının arkasındaki örgüt DAEŞ değil PKK". Bu çarpıcı tespitin sahibi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek. A Haber'de Arka Plan programına katılan Gökçek, "Saldırının sorumlusu olarak DAEŞ'i göstermekteki amaç, örgütü AK Parti ile ilişkilendirmek ve bizi suçlamak " dedi. Gökçek'e göre saldırı, HDP'nin oyunu artırmak için yapıldı.

SALDRININ ARKASINDAKİ ÖRGÜT PKK Bu esas IŞİD değil, bu tabiri caizse çakma IŞİD. Niye çakma IŞİD? IŞİD bu işe sahip çıkıyor mu, duydunuz mu 'Biz burayı bombaladık, şunu bunu yaparız' diye. En ufak bir olayı, abartıp, fotoğraflara filmlere çekip dünyaya dağıtan IŞİD, böyle bir olay yaptığında neden üstlenmesin? AMAÇ DAEŞ ÜZERİNDEN BİZİ SUÇLAMAK Önemli olan Türkiye'de PKK'nın yapmak istediği, PKK ile birlikte belli bir takım medyanın yapmak istediği, belli bir takım medya ile özellikle bunun arkasındaki bir takım güçlerin yapmak istedikleri; olayları özellikle IŞİD'e bağlamak, IŞİD'E bağladıktan sonra, 'AK Parti IŞİD ile beraber' diye medya yazmıyor mu, özellikle sol medya, sabah akşam bu konuyu köpürtmüyor mu? Bir algı yönetimi yapılıyor, yurtdışında da yapılıyor aynı propaganda. Bu suretle bizi suçlama, halbuki bu bu değil. AMAÇ, HDP'NİN OYUNU ARTIRMAK Buradaki IŞİD PKK'nın kontrolünde olan çakma IŞİD.Bu IŞİD'in olayı bu. İki tane IŞİD var, bir gerçek IŞİD var katliamları şunları bunları yapan Suriye'de olan, bir de Türkiye'de PKK'ya hizmet eden çakma IŞİD var, çakma IŞİD'in yaptığı çakma işler, aslında kendi yapıyor. Mersindeki adam hem El Kaideci, hem IŞİD'ci hem de DHKP-C hem de HDP'li. Bu son olayda oy içindir, baraj sıkıntısı kalmadı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Denizaltı projesinde sıra Muratreis'te
Türkiye
Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim
Dünya
'720 bin Arakanlı çocuk kapana kısılmış durumda'

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu