İsrail'de Neden KANSER YOK

İsrail'de Neden KANSER YOK


100 yıl önce en nadir hastalıklardan biri sayılan kanser hastalığı, son 20 yılda müthiş bir hızla, kadınlarda %50, erkeklerde %100 gibi bir artış gösterdi. Yeni Germanik Tıp Yöntemi'ni geliştiren, "karalama kampanyası" iddiasına rağmen çalışma izni ve doktorası elinden alınan Dr. Hamer ve Ulusal kanser kayıt merkezinden Dr. Micha Barchana'nın araştırmaları bu artışın nedenini şiddetli bir tartışma konusu yaptı.

İsrail'de Neden KANSER YOK

 

Avrupa'da sayısız kanser vakasını iyileştiren ve "Yeni Germanik Tıp" (Germanische Neue Medizin) yöntemini icad eden Dr. Hamer siyonistlerin çeşitli yöntemlerle sağlığımıza saldırdığını iddia etti. Bu saldırılardan biri de "kanser". 

Ulusal kanser kayıt merkezinden Dr. Micha Barchana'dan gelen açıklamalarsa iddianın doğruluğunu tartışma konusu yaptı. Yaptığı açıklamada Barchana; istatistiklere göre  İsrail’deki kanser vakalarının ve kanserden ölenlerin sayısının dikkat çekici bir biçimde giderek azaldığını gösterdiğini söyleyleyerek, İsrail’de 2003 yılında 160 kişinin, 2004 yılında ise 152 kişinin kanserden öldüğünü belirtti. 

İsrail nüfusu toplamda 7,4 milyon. Bunlardan 1,5 milyonu Arap kökenli ve 0,3 milyonu Yahudi olmayan nüfusu barındırıyor. Nüfusun 5,6 milyonu ise İsrailli yani Yahudi kökenlidir. 2003 ve 2004 yılının kanser vakalarının azalmasına göre hesaplandığında İsrail’de; 2009 yılında 118 kişi, 2013 yılında 96 kişi kanserden öldü. Bu durumda 2020 yılında ise sadece 78 kişi kanserden ölecek.

Bu hesaba göre İsrail’de 366 günde 152 kanser ölümlerinin sayısı 1 günde 0,4 oranında.Gesundheit Berlin Brandenburg'dan edinilen bilgilere göre, ölenlerin çoğu Arap kökenli İsrailli ve Yahudi değil. Bu durum Yahudi kökenli İsrailliler'in ölüm oranın çok daha az olduğunu gösteriyor. 

Peki diğer ülkelere nazaran İsrail’de kanser vakalarının bu kadar az olmasının sebebi nedir?

İsrail'de kanser vakalarına kemoterapi ya da radyoterapi uygulanmadığına dair güçlü iddialar var. Bu uygulamaların insan sağlığını daha fazla tehdit ettiği ve hastayı zayıf düşürdüğü düşünülüyor. Ülkede kanser nedeniyle ölüm oranının düşük olması iddiaları güçlndiriyor.

İsrail’de kanser nasıl tedavi edilir? 

İsrail'de kanser hastalarının, alternatif tıp yöntemleri ile tedavi edildiği söyleniyor. Bunlardan birkaçı:

Bitkisel kürler ve kolloidial gümüş suyu ile vücudun zehirlerden tamamen arındırılması (detoksifikasyon)

- Sağlıklı beslenme (hayvansal gıdalar olmaksızın bazik besinler diyeti)

- Bioenerji tedavisi ile vücudun titreşim ve elektromanyetik akımı dengelenerek ruh ve beden sağlığının onarılması.

 

İsrail'in tedavi konsepti bizlerde neden uygulanmıyor?

Bu sorunun cevabı geleneksel tıbbın, ilaç lobisinin ve dünya politikasının kemoterapi + radyoterapi + cerrahi uygulamalar + morfin gibi yöntemleri, dünyadaki Yahudi olmayan nüfusa dayatma olarak veriliyor.  İlaç lobisinin tedavi yöntemlerine tüm zamanların en devasa ticaret kaynağı olarak bakılıyor. Zararsız, etkili ve bütüncül onarıcı tedavilere karşı olan ilgisizliğin ana sebebi bu devasa ticaret olarak görülüyor. Çünkü kalıcı ve ilaç lobisine bağımlı hastalıklar olmazsa, bu devasa ticaret yok olur deniyor.

"Kelime oyunlarıyla "tedavi edildi" aldatmacası"

Kemoterapi ve radyoterapi ile tedavi gören hastaların aslında tedavi olmadığı belirli kelime oyunlarıyla aldatıldığı iddialar arasında. Konu şu örneklerle anlatılıyor:

"'İyileşme' yada 'kansersiz' tanımı istatistiklerde şu şekilde yazılarak yeniden tanımlanıyor: "Kanser teşhisinden sonra 5 yıl yaşadı". Fakat bu durumda hasta 5 yıl içerisinde yine de kanser olabilir. Hastalara kanser tedavisinin sözde başarısını sunan bu tür istatistiklerde, hastanın kaç yıl yaşadığından ziyade, tedavinin gerçek başarısını tespit etmek için "kaç yıl kansersiz“ kaldığını bilmesi son derece önemli bir unsur değil midir?

Hasta bahis edilen 5 yıldan sonra tekrar kanser olursa, hatta ölürse yine de “tamamen tedavi edildi ve tamamen iyileşti “ olarak kayıtlara geçiyor. Son derece zeki kelime oyunları ile bu tedavilerin sözde başarı oranı bu şekilde insanlara aktarılıyor. Başlangıç noktasında olan kanser hastalıkları, hayati tehlikesi olmayan kanser hastalıkları, dolayısı ile tedavisi zaten kolay olan kanser hastalıkları, bu istatistiklere ilk olarak kayıt edilen vakalardır. İleri seviyede kanser olup erken ölen vakalar hiç bir şekilde istatistiklerde kayıda geçmiyor. 1997 de alınan yeni bir kararla, kemoterapiden kaynaklanan ölümler, istatistiklere organ/kalp yetmezliği sonucu oluşan ölüm olarak kayıtlara geçiyor. Bu sinsi manipülasyon kemoterapi, radyoterapi gibi zararlı yöntemlerle kanser vakalarının başarısız tedavi edilmesi sonucu oluşan ölüm sayısını kamufle etmek amaçlıdır."

Meltem Aydın

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

 • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 65 Yorum Yapılmış

 • Serkan ekrem

  28 Mayıs 2017 07:45

  Cevap Ver

  Bu israil çıkartmadımı hormonlu tohumlari.verdi dünyanın her yerine o tohumlar kanser olarak insanların midesine girdi. Kanser etti ilaç sattı.bunlarda insanlık yanlızca kendilerine var.yahudiler dünyanın hakimi olacak saniyirlar , geçmişi bozuk, geleceği meçhul millet; israil .......

 • Sebahat Erkan

  23 Şubat 2017 04:07

  Cevap Ver

  Israillilere sormak lazim bizim tohumlarimizla oynayan topragimizi zehirleyen genetigiyle oynayan israilliler ve buna izin veren Turkiyeye sormak lazim insanlarimiz pisipisine gidiyor ve kimsenin birsey yaptigi yok bizim ulkemixin tohumlari ve urunleri gayet 80 li yillara kadar iyiydi de neden tohumlar daha sonradan ihtiyac duyulduda Israilden alma ihtiyaci duyuldu topraklarimiza ve tohumlarimiza mudahalede bulunduruldular bunu arastirmak lazim.

 • Kemal Kamil

  31 Ocak 2017 13:25

  Cevap Ver

  Kanserli bir hastaya kemoterapi ve Radyoterapi uygulamak, hastayı moral olarak uyutup tedavi aldığına inandırmaktan başka hiç bir tarafı yoktur. Bir yakınım bu tedavi uygulamasının hiçbir faydası olmamıştır. Halbuki, Hastamızı, çam ormanında, bal ve zengin A ve C vitaminiyle beslemiş olsaydık, en önemlisi de ona hastalığını belli etmeden ruhunu okşasaydık yani morali yüksek olsaydı kanserden kaybetme riskini az da olsa önleye bilecektik. Kübalı Dr. Camile'nin ilacını denemekten zarar gelmeyeceğini sanıyorum. Tüm kanser hastalarına acil şifalar diliyorum.

 • abdullah

  07 Aralık 2016 13:17

  Cevap Ver

  kemoterapinin.işin.tedavisininsonuçvermedigini.ancak.eşek.sütününetkisinigördüm

 • Rasit

  20 Kasım 2016 09:23

  Cevap Ver

  Bu ne be

 • Rasit

  20 Kasım 2016 09:22

  Cevap Ver

  Anlamadım ben birsey

 • Zeki

  29 Ekim 2016 08:56

  Cevap Ver

  Çok doğru,Silahlanmadan daha tehlikeli , rizkiosu olmayan ve korkunç kar getiren bir ilaç sektörü var. Bu sektör siyonistlerin elinde.Kendilerinden başkalarını insangörmeyen bu yaratıklardan ne beklenir ki...

 • Lokman ALIŞ

  27 Ekim 2016 15:43

  Cevap Ver

  Kanseri hiç bir ilaç tedavi edemez en iyi ilaç moral ve hayat standardidir

 • solty

  27 Ekim 2016 09:04

  Cevap Ver

  Bu yazıyı yazan art niyetli biyoenerjici aptal sanırım. Kendi beyni kanserli cahil. İsrailde de kanser var ve yahudilerde ölüm araplardan çok. İsrail dünyada kanser sıklığı sıralamasında 68 ve 98. Sanırım. Buraya yorum da yazmayacaktım da okuyanların buna inanmasına gönlüm elvermedi. Yalsn haber bu... uydurulmuş. Bu site de nasıl bunu yayınlıyor anlamadım.

 • Kadir

  27 Ekim 2016 01:34

  Cevap Ver

  personel bukadar biliyorsunuz neden müdahale etmiyorsunuz burda şu anlaşılıyor bu ülkeyi sevip düşünüyorsan konuşmayacaksın konuşursan ya Hain yada teröristsin yapılmaya çalışılan bu şu sen karışma sus

Gündem
PKK iki MİT'çiyi kaçırdı mı?
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
ABD'den PKK'ya 120 TIR silah daha!

Hava Durumu

25°
Detaylı Hava Raporu