Doğan  medyası yerli otomobile saldırmaya devam ediyor

Doğan medyası yerli otomobile saldırmaya devam ediyor


KOÇ’un en büyük aktör olduğu otomotiv sektöründe rekabeti önlemek için yerli otomobile savaş açan Aydın Doğan, medyası aracılığıyla saldırmaya bugün de devam etti.

TV sektöründe şifreli yayıncılıkta D-Smart markası ile tekel olmayı hedefleyen Aydın Doğan, basın özgürlüğü maskesi altında Digiturk’e yönelik kara propaganda başlatmıştı. Digiturk’e karalama kampanyasında başı çeken Ahmet Hakan, yerli otomobil konusunda bugün yine sahneye çıktı!

Gazetelere verdiği ilanlarla benim ""benim devletime ve milletime bağlılığımı kimse sorgulayamaz" diyen Aydın Doğan, Türkiye'nin yüz akı yerli otomobil projesine saldırmaya devam ediyor.

D-SMART'I BÜYÜTMEK İÇİN DİGİTURK'E, KOÇ OTOMOBİL'İ BÜYÜTMEK İÇİN YERLİ OTOMOBİL'E SALDIRDI

Medya gücünü tehdit unsuru olarak kullanan TV sektöründe şifreli yayıncılıkta D-Smart markası ile tekel olmayı hedefleyen Aydın Doğan, basın özgürlüğü maskesi altında Digiturk'e yönelik kara propaganda başlatmıştı. KOÇ'un en büyük aktör olduğu otomotiv sektöründe rekabeti önlemek için yerli otomobile savaş açan Aydın Doğan, medyası aracılığıyla saldırmaya bugün de devam etti. Digiturk'e karalama kampanyasında başı çeken Ahmet Hakan, yerli otomobil konusunda bugün yine sahneye çıktı!

BAKAN'IN AÇIKLAMALARINA RAĞMEN YİNE ÇARPITTILAR!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın bütün açıklamalarına rağmen, tüm söylediklerine taban tabana zıt "Evet araç Cadillac!" başlığını atan Hürriyet, yerli otomobili karalamak ve engellemek için her yöntemi kullanacağını bir kez daha gösterdi.

KOÇ'UN İTALYA'DAN GETİRDİĞİ FİAT EGE MODELİNİ YERLİ OTOMOBİL DİYE TANITTILAR!

Geçtiğimiz Ağustos ayında Koç'un İtalya'dan getirdiği Fiat'ın Ege modelini "İşte yerli otomobil", "Türkiye'nin gururu" başlıkları ile okurlarına duyuran Hürriyet'in, Türkiye'nin ilk yerli otomobil projesine ilk günden saldırıya geçmesi okurlarını şaşırttı.

TWETTER'DAN "BU VATANA İHANETTİR" YORUMLARI

Hürriyet'in milli otomobil'e düşmanlığı sosyal medyada "Eski Ford bayisi Aydın Doğan, kendisini yıllardır destekleyen Koç grubuna vefa borcunu ödemek için Türkiye'nin gururu yerli otomobil'e savaş açıyor. Okurlarını da aptal yerine koyarak yapıyor. Medya gücünü bir silah gibi kullanan Aydın Doğan,

HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK

Türkiye'nin değiştiğinin farkında değil. Eskisi gibi kara propaganda ile ekonomiye ve siyasete yön verebileceğini zannediyor. Israrla bunu sürdürerek kendi sonunu hızlandırıyor." şeklinde yorumların yapılmasına neden oldu.

Kaynak: sabah.com.tr

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
TSK tatbikatın seviyesini yükseltti.
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
L’Oreal’in sahibi öldü.

Hava Durumu

21°
Detaylı Hava Raporu