CHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı

CHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı


İşte 1 Kasım'da CHP adına seçime girecek milletvekili adayları;

İl Adi Bölgesi SıraNo Adı Soyadı

ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN
ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER
ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ
ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN
ADANA 5 BURHANETTİN BULUT
ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN
ADANA 7 ORHAN TOKLU
ADANA 8 NESRİN GÖÇHAN
ADANA 9 KEMAL DERİN
ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ
ADANA 11 YÜKSEL KARAASLAN
ADANA 12 GÜLCAN ABALI
ADANA 13 İBRAHİM DEMİR
ADANA 14 ETEM TOK
ADIYAMAN 1 SIDDIK ŞAHİN
ADIYAMAN 2 FATMA ULUBEY
ADIYAMAN 3 DENİZ ÇAKMAK
ADIYAMAN 4 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ
ADIYAMAN 5 ZEYNEP SAYA
AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL
AFYONKARAHİSAR 2 HATİCE GÖK
AFYONKARAHİSAR 3 BEKİR KASAP
AFYONKARAHİSAR 4 İSMAHAN NERGİZ
AFYONKARAHİSAR 5 ADNAN ÇELİK
AĞRI 1 KAZIM GÜZEL
AĞRI 2 ERKAN SAYAN
AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL
AĞRI 4 KASIM ASLAN
AKSARAY 1 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN
AKSARAY 2 MERAL KOÇAR
AKSARAY 3 HASAN ALİ ELİBOL
AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER
AMASYA 2 HASAN ACAR
AMASYA 3 ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU
ANKARA 1.Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
ANKARA 1.Bölge 2 NECATİ YILMAZ
ANKARA 1.Bölge 3 TEKİN BİNGÖL
ANKARA 1.Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA
ANKARA 1.Bölge 5 LEVENT GÖK
ANKARA 1.Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ
ANKARA 1.Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU
ANKARA 1.Bölge 8 ALİ BALKIZ
ANKARA 1.Bölge 9 GAMZE TAŞCIER
ANKARA 1.Bölge 10 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU
ANKARA 1.Bölge 11 SELAHATTİN EMRE
ANKARA 1.Bölge 12 SEMA AKSOY
ANKARA 1.Bölge 13 FARUK ÖZDEMİR
ANKARA 1.Bölge 14 ERDOĞAN KILIÇ
ANKARA 1.Bölge 15 TURHAN İÇLİ
ANKARA 1.Bölge 16 SEZGİN KAYA
ANKARA 1.Bölge 17 AHMET ERSEN ÖZSOY
ANKARA 1.Bölge 18 MURATCAN IŞILDAK
ANKARA 2.Bölge 1 ŞENAL SARIHAN
ANKARA 2.Bölge 2 MURAT EMİR
ANKARA 2.Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ
ANKARA 2.Bölge 4 NİHAT YEŞİL
ANKARA 2.Bölge 5 ALİ RIZA ERBAY
ANKARA 2.Bölge 6 CELALETTİN KOÇ
ANKARA 2.Bölge 7 SEMRA DİNÇER
ANKARA 2.Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL
ANKARA 2.Bölge 9 ALİ YILMAZ
ANKARA 2.Bölge 10 SELMA ERGEN
ANKARA 2.Bölge 11 ABİDİN ŞAHİN
ANKARA 2.Bölge 12 EMRE AYDIN
ANKARA 2.Bölge 13 CANAN GÜLLÜ
ANKARA 2.Bölge 14 EROL BEKTAŞ
ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA
ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL
ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK
ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN
ANTALYA 5 DEVRİM KÖK
ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU
ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK
ANTALYA 8 NUSRET BAYAR
ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ
ANTALYA 10 SULTAN YEGEN
ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ
ANTALYA 12 CAVİT ARI
ANTALYA 13 BARIŞ İŞBİLEN
ANTALYA 14 MERAL MENGİ
ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ
ARDAHAN 2 ERDEM UYĞUR
ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN
ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ
AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN
AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR
AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ
AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY
AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU
AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT
AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ
BALIKESİR 1 MEHMET TÜM
BALIKESİR 2 AHMET AKIN
BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA
BALIKESİR 4 ENSAR AYTEKİN
BALIKESİR 5 FİKRET ŞAHİN
BALIKESİR 6 ALİ KEMAL DEVECİLER
BALIKESİR 7 ALİ ER
BALIKESİR 8 NEŞE ZENGİN İĞDIR
BARTIN
1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
BARTIN
2 AYSU BANKOĞLU
BATMAN
1 MANSUR OBUT
BATMAN
2 ORHAN CİHAN
BATMAN
3 HAMİT KESKİN
BATMAN
4 KEMAL DEMİR
BAYBURT
1 MURAT BÜLBÜL
BAYBURT
2 TAHSİN DEMİR
BİLECİK
1 YAŞAR TÜZÜN
BİLECİK
2 HÜSEYİN ELMAS
BİNGÖL
1 KAZIM ALINAK
BİNGÖL
2 KEMAL SATICI
BİNGÖL
3 HÜSEYİN NEGÜZEL
BİTLİS
1 VEYSİ UYANIK
BİTLİS
2 FERHAT ŞAHİN
BİTLİS
3 İSMAİL NACAR
BOLU
1 TANJU ÖZCAN
BOLU
2 MEHMET BURAK COP
BOLU
3 ELFAZ TEMİZ
BURDUR
1 MEHMET GÖKER
BURDUR
2 KADİR KOÇ
BURDUR
3 OKAN KURD
BURSA
1 LALE KARABIYIK
BURSA
2 CEYHUN İRGİL
BURSA
3 ORHAN SARIBAL
BURSA
4 ERKAN AYDIN
BURSA
5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU
BURSA
6 MUSTAFA ŞENYURT
BURSA
7 ASÜDE ŞENOL
BURSA
8 NURAY ÇOHAN
BURSA
9 İSMET KARACA
BURSA 10 DENİZ BAYKAL
BURSA 11 ŞADİ ÖZDEMİR
BURSA 12 İNAN KESER
BURSA 13 FATMA BELGİN GÖKÇE
BURSA 14 FEVZİ SAYAN
BURSA 15 SUNA SOYDAŞ
BURSA 16 SEMİH ÖZDEMİR
BURSA 17 ÖZKAN KAYAOĞLU
BURSA 18 ALPAY AYDIN
ÇANAKKALE
1 MUHARREM ERKEK
ÇANAKKALE
2 BÜLENT ÖZ
ÇANAKKALE
3 METİN ÜMİT URAL
ÇANAKKALE
4 ADİL CAN
ÇANKIRI
1 MURAT BERAT ATALAY
ÇANKIRI
2 NERMİN AYDINLI
ÇORUM
1 TUFAN KÖSE
ÇORUM
2 MUHARREM BOZDOĞAN
ÇORUM
3 DİNÇER SOLMAZ
ÇORUM
4 SAİM TOPGÜL
DENİZLİ
1 MELİKE BASMACI
DENİZLİ
2 KAZIM ARSLAN
DENİZLİ
3 GÜLİZAR BİÇER KARACA
DENİZLİ
4 ADİL DEMİR
DENİZLİ
5 AHMET DİVARCI
DENİZLİ
6 HALİS ÖDEL
DENİZLİ
7 AZMİ ERMİŞ
DİYARBAKIR
1 NACİ SAPAN
DİYARBAKIR
2 HÜSEYİN CİHAN TAŞKIRAN
DİYARBAKIR
3 İLHAN BARAN
DİYARBAKIR
4 HAMİT FİDAN
DİYARBAKIR
5 NURDAN ERDİŞ
DİYARBAKIR
6 SERDAR KILIÇOĞLU
DİYARBAKIR
7 RECEP LEYGARA
DİYARBAKIR
8 EMRAH ANLI
DİYARBAKIR
9 ASLI AÇIKGÖZ
DİYARBAKIR 10 MEHTAP ULUBA
DİYARBAKIR 11 ENGİN DAYANIK
DÜZCE
1 ZAFER TEBER
DÜZCE
2 ZEKERİYA YANMAZ
DÜZCE
3 ABDULLAH ŞAHİN
EDİRNE
1 OKAN GAYTANCIOĞLU
EDİRNE
2 ERDİN BİRCAN
EDİRNE
3 GÜRKAN GÜNESER
ELAZIĞ
1 FATİH GÜRSUL
ELAZIĞ
2 FEVZİ ŞENGEZER
ELAZIĞ
3 YILBAY ÇELİK
ELAZIĞ
4 LALE AYDIN
ERZİNCAN
1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN
ERZİNCAN
2 YALÇIN TANRIVERDİ
ERZURUM
1 TUNCER AKTAŞ
ERZURUM
2 YAVUZ POLAT
ERZURUM
3 ORHAN BOZKURT
ERZURUM
4 HAYDAR BULUT
ERZURUM
5 HAKAN CEBECİ
ERZURUM
6 NECİP AKTAŞ
ESKİŞEHİR
1 GAYE USLUER
ESKİŞEHİR
2 UTKU ÇAKIRÖZER
ESKİŞEHİR
3 CEMAL OKAN YÜKSEL
ESKİŞEHİR
4 METİN TOMSUK
ESKİŞEHİR
5 ERDAL ÇAKICIER
ESKİŞEHİR
6 ERDAL CAFEROĞLU
GAZİANTEP
1 AKİF EKİCİ
GAZİANTEP
2 MEHMET GÖKDAĞ
GAZİANTEP
3 ALİ PERİ
GAZİANTEP
4 COŞKUN ÖZKAYA
GAZİANTEP
5 NACİ KILIÇ
GAZİANTEP
6 HASAN ŞAHİN
GAZİANTEP
7 ADİLE MERVE ALTINBAŞ
GAZİANTEP
8 FATMA KILIÇ
GAZİANTEP 9 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU
GAZİANTEP 10 CEMAL ÇANKAYA
GAZİANTEP 11 HAKAN KORKMAZ
GAZİANTEP 12 HASAN AKTAŞ
GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU
GİRESUN 2 BASRİ GÜRSOY
GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN
GİRESUN 4 SEVGİ UTLU GÜNGÖR
GÜMÜŞHANE 1 EVREN MURAT ÖZTEKİN
GÜMÜŞHANE 2 RÜSTEM AKDEMİR
HAKKARİ 1 ŞÜKRÜ ÇİVİ
HAKKARİ 2 MELEK ÇALLI
HAKKARİ 3 GİYASETTİN KOÇ
HATAY 1 HİLMİ YARAYICI
HATAY 2 MEVLÜT DUDU
HATAY 3 SERKAN TOPAL
HATAY 4 BİROL ERTEM
HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
HATAY 6 SERVET MULLAOĞLU
HATAY 7 DÖNDÜ DİLAN BEDİR
HATAY 8 MEHMET GÖZEL
HATAY 9 BİLGEN DUMAN
HATAY 10 SONAY AYKUT
IĞDIR 1 HALİL DUMAN
IĞDIR 2 FATMA ZOR
ISPARTA 1 İRFAN BAKIR
ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK
ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN
ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN
İSTANBUL 1.Bölge 1 ŞAFAK PAVEY
İSTANBUL 1.Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
İSTANBUL 1.Bölge 3 GÜRSEL TEKİN
İSTANBUL 1.Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ
İSTANBUL 1.Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
İSTANBUL 1.Bölge 6 MAHMUT TANAL
İSTANBUL 1.Bölge 7 İLHAN KESİCİ
İSTANBUL 1.Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Erdoğan'ın çağrısına Rusya Merkez Bankası'ndan yanıt.
Türkiye
Şırnak'ta terör mağduru ailelere destek
Dünya
İran'ın resmi para birimi değişiyor.

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu