Teröristliğin 'ön eğitimi' İngiltere'de

Teröristliğin 'ön eğitimi' İngiltere'de


PKK’ya katılmayı düşünen bazı ‘İngiliz’ gençlerin, Kraliçe Elizabeth’in patronu olduğu ‘Cadet Gençlik Ordusu’ üyeleri olduğu ortaya çıktı.

İNGİLİZ HAVACI PKK'LILARA DUACI!

İngilizlerin PKK unsurları ile ilişkileri ve 'gönül bağları' bu kadarla da kalmıyor. Bu sefer sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan İngiliz Hava Kuvvetleri'nden Chris Mack isimli bir çavuş, PKK'nın kadın militanlarını kast ederek, "Tanrı onları korusun ve kutsasın!" şeklinde duada bulunuyor. 


İleri teknoloji Alman silahları ile teçhiz edildikleri tespit edilen PKK ve uzantılarının batılı çevrelerle bağlantılarına ilişkin çarpıcı ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor.

'CADET'TE YETİŞİP PKK'YA KATILIYORLAR!

PKK'ya katılmayı düşünen ve terör kamplarına ziyaretler düzenleyen bazı İngiliz gençlerin, Kraliçe Elizabeth'in himayesi ve İngiliz subayları ve istihbaratçılarının gözetiminde yürütülen 'Cadet Gençlik Ordusu' askeri eğitim programı üyeleri olduğu öğrenildi.

Terörist adayı bu gençler, PKK'ya katılmadan önce Kraliçe'nin askeri programını bir 'ön eğitim' fırsatı olarak görüyorlar. Kürt kökenli Türkiyeli ve Suriyeli arkadaş çevrelerinden etkilendikleri sanılan gençlerin bir kısmı bu işi sadece bir 'macera' olarak görürken önemlice bir kısmı ise ideolojik gerekçeleriyle PKK'ya katılım sağlıyorlar.

İŞTE ÖRNEĞİ

Mesela, sosyal medya hesabında İbranice karakterlerle PKK yanlısı paylaşımlarda bulunan ve ismini 'Avril Joshua' olarak veren bir genç kız, sadece İngiliz vatandaşlarının kabul edildiği açıklanan 'Cadet' askeri eğitimine tam zamanlı olarak kabul edildiğini sevinçle duyurdu. Anavatanının 'Kürdistan' olduğunu söyleyen genç kızın sosyal medya hesabından ayrıca, Suriye ve Irak'taki terör kamplarını defalarca ziyaret ettiği de anlaşılıyor. VAHDET

 
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
TSK tatbikatın seviyesini yükseltti.
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
L’Oreal’in sahibi öldü.

Hava Durumu

21°
Detaylı Hava Raporu