STK'lardan tüm Türkiye'ye çağrı!

STK'lardan tüm Türkiye'ye çağrı!


TOBB, TÜSİAD, MÜSİAD, Memur-Sen, Türkiye Kamu-Sen, Türk-İş, TİSK, TBB, HAK-İŞ, TESK, TÜRMOB ve TZOB "terör" konusunda ortak basın toplantısı düzenledi.

TOBB Başkanın açıklaması şöyle;

Fitne ateşini birlikte söndürmeliyiz. Kökenizmiz inancımız ne olursa olsun 78 milyon Türkiye'yiz. 17 Eylül Perşembe günü saat 16:30 bütün Türkiye'yi Ankara Sıhhiye'de buluşacağız.Gelin birlikte yaşama irademizi herkese gösterelim. Bu süreçte daha soğunkanlı ve sağduyu olalım. Çünkü başka Türkiye yok. Buluşmamızda hiçbir siyasi kuruluşun simgesi olmayacak. sadece bağımsızlığımızın simgesi olan ay yıldızlı bayrağımız olacak. O gün umut dolu geleceğmize odaklanacağız. Tek bir şeyi haykıracağız. Teröre hayır kardeşliğe evet diyeceğiz. Bize katılmayan milyonları da o gün ülkenin her karışını al bayraklarımız ile donatması çağrsında bulunuyoruz. Diyoruz ki bayrağını al da gel.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Türkiye'ye kritik görev! İmzalar atıldı!
Türkiye
Hafriyat kamyonlarında yazılım zorunlu hale gelecek
Dünya
O ülkelerde et alımını durdurdu

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu

astropay