'Mossad gözlerini Türkiye’yi bölmeye dikti'

'Mossad gözlerini Türkiye’yi bölmeye dikti'


Üst düzey Mossad ajanı, Ak Parti’siz hükümete yol haritası sundu, planda iki madde var, ilki Ermeni soykırımını tanıyıp, tazminat ödemek ikincisi ise bağımsız Kürdistan’ı kurmak.

İsrail'in kirli Türkiye planını Haber7 Yazarı Taha Dağlı köşesine taşıdı...

Eliezer Tsafrir, kod adı “Geizi”. Türkiye’yi ve Kürtleri en iyi tanıyan Mossad ajanı. Yıllarca Mossad’ın Kuzey

Irak İstasyon Şefi olarak görev yaptı.

Mossad ajanı Eliezer Tsafrir’in İsrail medyasında bir röportajı yayınlandı.

7 Haziran’da sandıktan çıkan sonuç için “Erdoğan’a dur diyebilen cesareti gösteren Türk halkını alkışlıyorum” dedi.

En büyük amacını ise “Erdoğan’ın tarih sahnesinden çekilmesini arzu ediyorum” diye tarif etti.

Mossad ajanının gündeminde 7 Haziran sonrası kurulacak hükümet var. Ak Parti’nin yer almadığı bir koalisyon istiyor. Bunun için “koalisyonda başka yol mevcut değil” diyerek HDP-MHP-CHP ortaklığını işaret etti.

Mossad’ın planladığı hükümet bu, Ak Parti’siz bir koalisyon. Mossad ajanı, ilk tavsiye olarak “İsrail ile işbirliği” dedi.

İsrail’le yeniden yapılacak işbirliğinin yanı sıra koalisyona bir de yol haritası sundu, Ermeni ve Kürt meseleleri.

“Belki de bazı Türkler şimdi söyleyeceklerimi beğenmeyeceklerdir” diye söze başladı sonra Ermenilerden özür dilenmesini, soykırımın tanınmasını, bunun karşılığında tazminat ödenmesi gerektiğini söyledi.
Türkiye, Ermeni meselesini bu şekilde hallettikten sonra “Bu Türkiye’nin marka değerini dünyada  göklere çıkartacaktır. Bu Türkiye yararına çok önemli bir jest olacaktır” diye de gaz verdi.
Hemen ardından planın ikinci safhasını anlattı. Sırada bağımsız Kürdistan var hem de Türkiye toprakları üzerinde kurulacak bir Kürdistan’dan bahsetti.

“Türkiye’de 30 milyondan fazla Kürt var” diyen Mossad ajanı, Kürtlerin bu topraklarda Türklerden daha eski olduğunu vurgulayıp, bağımsızlığı hak ettiklerini savundu.
                                                                   --------------------------------------------
Günlerdir anlatıyoruz, bu İsrailliler, Ak Parti’nin tek başına iktidar olamamasına neden bu kadar seviniyor diye. Şimon Peres çok mutlu, Mossad çok mutlu, İsrailliler bayram ediyor, neden?
Erdoğan liderliğindeki Türkiye, 2009’dan itibaren Mossad’ın Türkiye’deki hakimiyetine son verdi, İsrail’in bölgedeki gücüne darbe vurdu, sadece İsrail’le değil Batı ülkeleri ve küresel sermayeyle de bağlarını kopardı da ondan.

Şimdi bu güçlerin hepsine bir fırsat doğdu. Erdoğan Başkan olamayacak, Ak Parti’siz bir hükümet olacak diye kolları sıvadılar, planları yaptılar, gözlerini Türkiye’yi bölmeye diktiler.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

 • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

 • Kutalmış ALP

  14 Haziran 2015 14:36

  Cevap Ver

  MOSSAD denilen fitne yuvası, sizin attığınız zokayı yutan millet okur yazar ise eğer sizin bu söylediklerinizi okusun da kendine gelsin. Yarattığı ortamın faydalananı yine Yahudi baronlar olacak malesef...

 • umut turk

  13 Haziran 2015 19:09

  Cevap Ver

  Arkadas yahudi memleketinde itun biri çıkmış Türkiye hakkında yok öyle yok böyle diye beyanat vermiş. Bre it sen kimsin cenabı hakkın lanetine uğramış ve belani toplum olarak bulmussun, bu memleket ve müslümanlar cenabı Allah ın izniyle sizin ve sizin gibilerin oyunlarına gelmeyecek inşallah. İnadına Recep Tayyip Erdoğan, inadına AKP hükümeti.

 • cemaledin

  13 Haziran 2015 06:29

  Cevap Ver

  Simdi bu it seviniyor ya bu sevinci uzun surmeyecek onun icin Pek sevinmesin

Gündem
Erdoğan: İnsansız tankları da üretir hale getireceğiz
Türkiye
'Türkiye nüfusunun 2040'da 100 milyonu geçmesi bekleniyor'
Dünya
İbrahim Kalın: PYD ve Esed anlaşsa bile Afrin Operasyonu sürecek

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu