Seçim sonrası Pensilvanya'dan tehdit

Seçim sonrası Pensilvanya'dan tehdit


Hükümeti yıkmaya yönelik girişimleri ve casusluk faaliyetleri yüzünden Paralel Yapı'nın 1 numaralı sanığı olan Fetullah Gülen, Pensilvanya'dan yine tehditvari mesajlar gönderdi.

2015 genel seçim sonuçlarının beli olmasının ardından tartışılacak bir açıklama geldi. Gülen, son sohbetinde "Firavun da kendini çok güçlü görüyordu; Hazreti Musa (aleyhisselam) ve bir avuç Musevî karşısında gark olup giderken, döndü sığındı ama artık iş işten geçmişti" dedi. Şu dikkat çekici ifadelere yer verdi: Bugün milleti kurban edenler, yarın olurlar millete kurban... 

KÖTÜLÜK BEDDUASI 

Gülen, o tehditvari sözlerini şöyle sürdürdü: Bugün kötülük yapanlar, yarın öyle kötülüklere maruz kalacaklardır ki, hiç şüpheniz olmasın, ettiklerinin on katıyla Cenâb-ı Hak onlara azap edecek. Kıvranacak, gözlerini dikip sizin yüzünüze bakacaklar. Geçmişte olan hadiseleri, yeniden deşelemek suretiyle, günümüzde yeni kavga vesileleri yapmanın hiçbir faydası yoktur. 

NEFRET DUYGUSU 

Bugün onların dedikodusunu etmek, onları dillendirmek ve bâtılı tasvir etmek suretiyle safi zihinleri idlal etmek, yeni kavga vesileleri oluşturmak demektir. Kin duygusuna, nefret duygusuna, gayz feveranına sebebiyet verebilecek hususları tarihin bağrına gömmek ve üzerine de kocaman kocaman kayalar koymak lazım. Yeni kavga vesileleri haline gelmesine fırsat vermemek lazım. Bu biraz hazım sisteminin sağlam işlemesine bağlı. Sindireceksiniz bunları, yoksa hepimizde vardır: Niye bu kötülüğü yaptılar, neden İslam dünyasını işgal ettiler? Bunları bugün söylemenin bir âlemi yok. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

 • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

 • tak tak

  10 Haziran 2015 10:38

  Cevap Ver

  vay şerefsiz papaz zaten sende yahudilerle cennette gidersin şeresiz o boynun altındaki hac işaretini cīkar senin papazdan ordusu cocuğu kudüsteki müslümanlara israil köpekliğini yapacağına müslümana yardım etsen üç kağıtcı allah belanı versin seninde cemaatinde kökünüz yok olursunuz

 • el maruf

  09 Haziran 2015 15:04

  Cevap Ver

  vay seni gidi şerfefsiz israil kopegi, 52. kardinal.
  eger musluman isen ben inanmıyorum artık da bu ulkeye donmeyi ve buada ölüp gömülmeyi allah nasip etmesin.
  bir kilise bahcesine gömülüp hr gün çan sesleri altında yat inşallah.

Gündem
Esed rejimi Doğu Guta'da 48 saatte 167 sivil öldürdü
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Bütçesi fazla veren Singapur'dan vatandaşlarına prim

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu