Erdoğan: Bunların aslı bozuk

Erdoğan: Bunların aslı bozuk


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bingöl'de halka hitap etti.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Erdoğan: 1982 anayasa referandumunda en yüksek hayır oyu veren Bingöl tarih yazmıştır. 2010 referandumunda da en yüksek evet oyunu vererek bir kez daha tarih yazmıştı.
Bu millletin hafızası millete karşı hiçbir zulmü unutmaz. Sultanahmet Camii'nde Allah u Ekber,  Allah u Ekber derken herkes hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. Ezan-ı Muhammedi'yle yeniden kavuşmak milletimizi bu kdar mesut etmişti.

Bursa'da ikindi ezanında 7 defa ezan okundu. Menderes bu yaptıklarını canıyla ödedi. Dün Menderes'i köpek, bebek iftirasıyla mahkeme karşısına çıkarmışlardı. Şimdi altın klozet kapağı yalanıyla bize yapıyorlar. Hemen cevabımızı verdik. Sonra hemen çark etti. Millet sana boşuna çarkçı Kemal demiyor. Bu millete yutturamazsınız. Yine millete rezil oldular.

Yarabbi şükür diyerek yoluna devam ediyor. Ana muhalefetin genel başkanı çıkmış paralel örgütün gazetesine şunu diyor "Tek parti dönemi bundan daha iyiydi" Bunlar daha düne kadar birbirlerine neler söylüyordu.

Bu paralel örgüt her zaman darbecilerin yanında yer aldı. o Pensilvanya'daki zat ne dedi: Başörtüsü fürüattır. İnziva için Amerika'ya gitti. "Taksim bizim kabemiz" diyenin bunlardan ne farkı var.

İnziva için Amerika'ya gidenle Taksim'i Kabe olarak görenleri nerede buluşturuyorsun Yarabbi? Bunların aslı bozuk.

Bunlar varlıklarını, darbecilere borçlu. Terör örgütünün partisinin başındaki zat ne dedi: Dökülün sokağa. 50 kişi öldü mü? Bunlar Kürt'ü Kürt'e öldürdü.

Çıkmış sözde 200 aydın bunlar karanlık. Bu partiye destek veriyor. Diyanet Kürtçe Kur'an-ı Kerim meali bastırdı. Diyor ki 1 tane bastırdı. Yalanı ortaya çıktı.

Bunlar nasıl ben Müslümanım diyor? İmam - Hatipleri, Diyanet'i, Din dersinin kaldıracağım diyor.
Savımızı şehit eden teröristler bunları destekliyor. Paralel örgüt, darbeci Doğan medyası, eşcinseller, ermeni lobisi hepsi bunları destekliyor.

Diyarabakır'da çocukları dağa kaçırılan anneleri arazözle su sıkarak kaçırdılar. Hani siz kadına saygılıydınız?

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Barzani'den Türkiye açıklaması!
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
Barzani'den Türkiye açıklaması!

Hava Durumu

21°
Detaylı Hava Raporu