"Kılıçdaroğlu'nun haysiyeti varsa..."

"Kılıçdaroğlu'nun haysiyeti varsa..."


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Iğdır'da halka hitap etti.

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

- Dün Abdülhamid için söylediklerini bugün bizim için söylüyorlar. Hesapları bozuldu da onun için.

"KILIÇDAROĞLU'NUN HAYSİYETİ VARSA..."

- Bu sabah Genel Sekreterim kanalıyla yazılı olarak kendisine (CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) hemen bir bildirimde bulundum ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet ettik. Gel bütün tuvaletleri gez, bakalım bir tane altın kaplama klozet bulabilecek misin  Eğer bulursan ben cumhurbaşkanlığı makamından çekileceğim ama bulamazsan şu CHP'nin başına bela olmaktan çekilecek misin? Eğer zerre kadar kişilik varsa, zerre kadar haysiyet varsa bu yazılı davetime uyar, gelir orayı gezer görür.

"ONLAR KAÇACAK BİZ KOVALAYACAĞIZ"

99'da bunların hoca efendisi var ya kaçtı gitti. Amerika'ya gitti sen hoca efendi değil misin? Mekke'ye Medine'ye gitsene. Dedim ya inlerinde gireceğiz. Şu anda kaçıyorlar.

"DAĞDAKİLERİN İSLAM'LA ALAKASI YOK"

HDP'nin Eş Genel Başkanı'nı eline saz tutuşturarak bar sanatçısı gibi pazarlıyorlar. Yasin Börü gibi kardeşlerimizi katledenlere destek verenlere aydın denir mi?
Şurda bir grup edebim müsaade etmiyor ama işaret yapıyorlar. Sizde edep varsa siyasette yer paralamentodur. Orada konuşursunuz. Ben 40 yıldır siyaset yapıyorum.  İnançlı, dindar Kürt kardeşlerime sesleniyorum. Bunların dağa kaçırdığı gençlerimizi zerdüştlük eğitimi veriyorlar. Ateizm, marksizm bunların çıkış yolu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Denizaltı projesinde sıra Muratreis'te
Türkiye
Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim
Dünya
'720 bin Arakanlı çocuk kapana kısılmış durumda'

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu