Çıkarları uğruna Türkiye'yi karalamaktan çekinmediler!

Çıkarları uğruna Türkiye'yi karalamaktan çekinmediler!


Çözüm sürecini sabote etmeye çalışan ve Paralel Suç Örgütü'ne tam destek veren Hasan Cemal'in Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yaptığı P24'ün koordinesinde çekilen "Persona Non Grata" adlı belgeselde önemli ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

İsveç Konsolosluğunun sponsor olduğu “basın özgürlüğü yok” belgeseli büyük tepki topladı. Türkiye’deki nefret suçlarının amiral gemisi Hürriyet’in patronu Aydın Doğan’ın mağdur rolü oynadığı belgeselde Paralel örgütün mağdur ettiği, iftira attığı, kumpas kurduğu, cezaevine gönderdiği, işten çıkardığı tek bir gazeteciye yer verilmemesi dikkat çekiyor.
 

SPONSOR İSVEÇ KONSOLOSLUĞU

Cumhurbaşkanı ve Başbakan başta olmak üzere yazarak ve çizerek etmedik hakaret bırakmayan çevreler, her fırsatta Türkiye'de basın özgürlüğü yok demeye devam ediyor. Son olarak "Persona Non Grata" belgeselinde yine Batılılardan aldıkları maddi yardımlarla lobi faaliyetlerine devam ettiler. Söz konusu belgeselin sponsorluğunu İsveç Konsolosluğu üstlendi.

PARALEL ÖRGÜTÜN MAĞDUR ETTİĞİ GAZETECİLER NEDEN YOK?

Belgeselde Paralel Suç Örgütü medyasının mağdur ettiği, iftira attığı, kumpas kurduğu, cezaevine gönderdiği gazetecilerle röportaj yapılmaması dikkat çekiyor. Tamamen tek taraflı olarak hazırlanmış belgeselin Türkiye'ye tanımayan yabancı izleyicileri Türkiye aleyhinde kışkırtmak amacıyla hazırlandığı dikkatlerden kaçmıyor. 

AYDIN DOĞAN DA MAĞDUR İLAN EDİLMİŞ! 

Nefret suçlarının amiral gemisi Hürriyet'in patronu Aydın Doğan'ın yıllarca nasıl medyayı tekeline almaya çalıştığından, farklı seslere medyasını nasıl kapattığından, işten çıkardığı gazetecilerden tek kelime bahsedilmiyor. Belgeselin başından sonuna kadar Aydın Doğan'ın medya mağduru olarak gösterilmesi sosyal medyada alay konusu oldu. 

VİLLALARDAN ÇIKIP LÜKS JEEPLERİNE BİNDİLER, İŞSİZ KALIYORUZ DEDİLER!

Türkiye'de yaşayan insanları gerek siyasi düşünceleri gerekse yaşam tarzları ile sürekli eleştiren malum isimler; Can Dündar, Hasan Cemal, Bekir Coşkun, Fatih Altaylı, Derya Sazak, gibi gazeteciler villalarından çıkıp lüks jeeplerine binerek işsizlikten, eşitsilikten dem vurdular. Kendi yaşantıları ile söyledikleri arasında büyük tezatlık olduğu görülen isimlere sosyal medyada büyük tepki yağdı.

AHMET ŞIK'TAN "EŞİT DEĞİLİZ" TEPKİSİ

Cumhuriyet gazetesi muhabiri Ahmet Şık, kendisinin de konuştuğu belgeselde kendisiyle birlikte yer alan Aydın Doğan, Derya Sazak, Fatih Altaylı gibi isimlerin de gazetecilerin işsiz kalmasında payı olan isimler olduğunu belirterek "Eşit değiliz" dedi.

Kaynak: Sabah.com.tr

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Barzani'den Türkiye açıklaması!
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
Barzani'den Türkiye açıklaması!

Hava Durumu

20°
Detaylı Hava Raporu