Davutoğlu Demirtaş'a haddini bildirdi!

Davutoğlu Demirtaş'a haddini bildirdi!


Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin Niğde mitinginde önemli açıklamalarda bulundu.

Burada Demirtaş'ın dün yaptığı konuşmada Taksim'i Kabe'ye benzetmesini ağır bir dille eleştiren Davutoğlu "Haddini de sınırını da bil" dedi.

"DEMİRTAŞ HADDİNİ BİL"

"Doğu'da müftü efendiyi vekil adayı gösterip, Batı'da Taksim bizim için Kabe'dir diyeceksin. Bu millet size inanır mı? Bu millet Kabe'nin adını duyduğunda ayağa kalkar, Kudüs'ün adını duyduğunda aşkla yürür. Ne inancı taşırsan taşı biz Kabe'ye şirk koşulmasına izin vermeyiz. Demirtaş haddini de sınırını da bilecek."

Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları;

"Niğde ile Aksaray'ın birlikte kullanacağı Hasan Dağı havalimanını inşallah başlatıyoruz.

NOTERE GİDEN ADAMA İNANILIR MI?

Kılıçdaroğlu bir takım rakamlar söylüyor bunları sayabilir mi? Sayamaz. Notere giden birine inanılır mı? Ben geldim buraya otoyol yapılacak, tıp fakültesi açılacak şüpheniz var mı? Şüphe eder misiniz? Bizimle millet arasına ne noter giren ne de foter girer. Bunlar nasipsiz nasipsiz. Kılıçdaroğlu'nun maaşına haciz geldi haberi yok. Bu adam ülkenin bütçesini nasıl yönetecek. Kılıçdaroğlu sözüne güvenilsin diye notere gidiyor. Biz söylüyoruz sözümüze güveniyoruz.

DEMİRTAŞ HADDİNİ DE SINIRINI DA BİLECEK

Doğu'da müftü efendiyi vekil adayı gösterip, Batı'da Taksim bizim için Kabe'dir diyeceksin. Bu millet size inanır mı? Bu millet Kabe'nin adını duyduğunda ayağa kalkar, Kudüs'ün adını duyduğunda aşkla yürür. Ne inancı taşırsan taşı biz Kabe'ye şirk koşulmasına izin vermeyiz. Demirtaş haddini de sınırını da bilecek.

HAY SİZİN PATATESİNİZE AŞIK OLAYIM

Avrupa'nın en büyük tarım ülkesi Türkiye'dir. Tarımsal desteğe 10 milyar lira verdik.Niğde patates şehri. Hay sizin patetesinize aşık olayım.

HDP-CHP ARASINDAKİ CEPHEYİ GÖRSÜNLER

CHP ile HDP arasındaki cepheyi görsünler. HDP'ye destek veren oy verir misiniz? HDP-CHP birlik olmuş bir de Paralel destek veriyor. Paralelin bir adamı gitmiş Gültan Kışanak ile görüşüyor. Büyük oyunu bozmaya var mısın ey Niğde.

MHP VATAN BİRLİĞİNDEN BAHSEDİYORSA HER YERE GİTSİN

MHP vatan birliğinden bahsediyorsa her yere gitsin, her yerde konuşsun. Milliyetçilik iddiasında bulunanların döneminde bu ülke IMF kapılarındaydı. AK Parti döneminde yüzde yüz Türk yapımı savaş uçağımız uçacak."

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
İngiltere'den Türkiye'ye Pkk desteği
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
İslam ülkelerine Ermenistan çağrısı

Hava Durumu

17°
Detaylı Hava Raporu