Baltacılar ölüm yağdırıyor

Baltacılar ölüm yağdırıyor

  • 21 Ağustos 2013 09:00


Katil Sisi'nin ordusu ve en büyük yardımcısı Baltacı gruplar, Mısır'da halkın üzerine ölüm yağdırmaya devam ediyorlar

Ordu Mısır'da katliamlarına devam ediyor. Baltacı grupları adeta maşa olarak kullanan ordu ve polis, sokaklarda ölüm saçıyor.
  
   Dün gelen katliam olacak haberi üzerine, bu sabah haber merkezimize ulaşan son haberlere göre gece saat 2.30 sıralarında Kahire'de bulunan ilk yardım çadırlarında ki insanlara saldırdılar. Çadırda birçoğu yaralı olan Mısırlıların üzerine ölüm yağdırdılar. İlk yardım çadırında hastalara yardım eden, başta doktorlar olmak üzere sivil halka tehditler savuran baltacı gruplar doktorlara " Bırakın onları, siz kurtarsanız bile biz onları yine öldüreceğiz " demeleri üzerine oradaki doktorlardan birinin tepki göstermesi, canına mal oldu. Meydanda bulunanların tepki vermesi üzerine rast gele ateş açamaları sonunda birçok insan şehit oldu. İçlerinden birçoğunu da baltacı gruplar ellerinde ki sopalarla acımadan darp ettiler.

  İnsanların üzerine acımasızca ölüm yağdırmaya devam eden baltacı ve katil ordunun karşısında, Mısır halkı onurlu direnişine devam ediyor. Sokağa çıkma yasağına rağmen birçok şehirde meydanları dolduran Mısırlılar geri adım atmayacaklarını zafere ulaşıncaya kadar bu direnişlerini sürdüreceklerini ifade ediyorlar.



 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
İngiltere'den Türkiye'ye Pkk desteği
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
İslam ülkelerine Ermenistan çağrısı

Hava Durumu

23°
Detaylı Hava Raporu