Polis içindeki 'imamlar' tası tarağı toplayıp ülkeyi terk ettiler

Polis içindeki 'imamlar' tası tarağı toplayıp ülkeyi terk ettiler


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polis Haftası münasebetiyle davet ettiği 81 ilde görev yapan polis memuruna seslendi.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;


- Herkesin vicdanı kendisidir. 1845 yılında ilk polis ismini alan 1937 yılında bugünkü işleyişine kavuştu. Ülkemizin güven ve huzur kaynağı polisimizdir.

OYNANAN OYUNLARIN HEDEFLERİNDEN BİRİ POLİSLER

- Türkiye üzerinde oynanan oyunlar üzerindeki hedeflerden biri polisler oldu. Polisler kendi için bölünmeye taraf yapılmaya çalışıldı. Bu teşkilat bir bütündür. Bu teşkilat bölündüğü anda millet bölünür, devlet bölünür, vatan elden gider. Bu teşkilatın önemli bu denli önemlidir. Aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetlerimizdir. 
- Son olarak paralel örgüt polis içinde örgütlendi. Bu bölmeye örnek paralel yapıdır. Polis içinde mensupları çıktı. Ülkesine ve milletine ihanet edecek şuursuzlar yüzünden hiçbir polisimizin rencide edilmesine razı olamam. Ama gel gelelim ki kurunun yanında yaş da yanıyor. 
- Yargıda, üniversitede, poliste de aynı sorun yaşanmıştır. Buradan tüm polislerimize sesleniyorum. Sizin arkanızda millet var, devlet var, hükümet var, Cumhurbaşkanı var, rahat olun. 

- Bunlar Savcımızın şehit edilmesi olayında gerçek yüzlerini gösterdiler. Birinci saatte de yapılabilirdi ama yapmadık. Görüşmelerle Mehmet Selim kardeşimizi kurtarabilir miyiz diye mücadele ettiler. Ben o operasyondaki kardeşlerimi tebrik ediyorum. Milletimiz ile polisimiz arasına nifak tohumu ekenlere fırsat vermeyeceğiz.

BUGÜN BÜYÜK İHTİMALLE İMZALAYACAĞIM

- İç Güvenlik Yasası çıkıyor. Niye rahatsız oldular, niye rahatsız oluyorlar? Bugün büyük ihtimalle imzalayacağım. Tek dertleri var, polis güvencede olmasın. Bugüne kadar hep öyle hareket ettiler. Bu yasa polisi biraz daha güvence altına aldığı için, daha bu noktada ileriye ulaşabilmesi noktasında, onları bu rahatsız etmeye başladı.

POLİS İÇİNDEKİ 'İMAMLAR' TASI TARAĞI TOPLAYIP ÜLKEYİ TERK ETTİLER

- Kul olarak Allah'tan başka bizim hiçbir tapacak hiç  bir kulluk edecek merciimiz yoktur. Bize çalıştığımız şu devlet dairelerinde üslerimizin hukuka uygun olarak verdikler talimatlar yerine gelir, ona ters olanlar yerine getirilmemelidir. Size hukuk açısından verdiği talimatlardır has olan. Kurumlar içinde imamlar var. Biz camilerde bilirdik ama polis içinde de varmış. Şemalarla önümüze geldi. Sonra bu imamlar tası tarağı toplayıp Türkiye'yi terk ettiler.


Kaynak : Haber7

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Hollywood yıldızları sorun yaşamayacak.
Türkiye
Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde 'kadro' eylemi
Dünya
İtalya'nın kuzeyinde özerklik referandumuna doğru

Hava Durumu

18°
Detaylı Hava Raporu