AK Parti'nin Kesinleşen Aday Listesi

AK Parti'nin Kesinleşen Aday Listesi


AK Parti Üst Komisyonu, seçim çalışmalarını bitirdi. Adaylar belli oldu. Milyonların beklediği liste YSK'ya teslim edildi.

Öğle saatlerinde Başbakanlık Resmi Konutu'ndan AK Parti Genel Merkezi'ne geçen Başbakan Ahmet Davutoğlu, milletvekili aday listesini son şeklini verecek Üst Kurul ile son bir toplantı yaptı. Davutoğlu son fikir alışverişinden sonra da YSK'ya sunulacak listeyi imzaladı.

Şentop YSK'ya teslim etti
81 ildeki 550 adayın yer aldığı listeyi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop YSK'ya teslim etti. 
Şentop aday listesi ile ilgili şu açıklamayı yaptı: "550 adayımızdan 451'i erkek, 99'u kadın. Mevcut 312 milletvekilinden 3 dönem kuralına takılan 70'i başvurmadı. Kalan vekillerimizden 105'i tekrar aday gösterilmedi."

AK Parti’nin aday listesi belli oldu.

İşte AK Parti’nin kesinleşen listesi:

ADANA
1. NECDET ÜNÜVAR YÜKSEK DOKTOR
2. FATMA GÜLDEMET SARI YÜKSEK MİMAR
3. SADULLAH KISACIK YÜKSEK MÜHENDİS
4. TALİP KÜÇÜKCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ YÜKSEK AVUKAT
6. ESRA YALVAÇ YÜKSEK DOKTOR
7. MEHMET CAN YÜKSEK AVUKAT
8. MUSTAFA ÇALIŞKAN YÜKSEK ECZACI
9. ASUMAN TEKİN YÜKSEK MİMAR
10. KASIM PAMUK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
11. MEHMET FARUK BOZKURT YÜKSEK ÖĞRETMEN
12. RAMAZAN DEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
13. MEHMET AY YÜKSEK AVUKAT
14. HASAN BERZAN TOPRAK YÜKSEK AVUKAT

 

ADIYAMAN
1. AHMET AYDIN YÜKSEK AVUKAT
2. ADNAN BOYNUKARA YÜKSEK MÜHENDİS
3. İBRAHİM HALİL FIRAT YÜKSEK AVUKAT
4. SALİH FIRAT YÜKSEK DOKTOR
5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ YÜKSEK ECZACI

 

AFYONKARAHİSAR
1. HALİL ÜRÜN YÜKSEK AVUKAT
2. ALİ ÖZKAYA YÜKSEK AVUKAT
3. REMZİYE SIVACI YÜKSEK DOKTOR
4. AKİF ÖZKALDI YÜKSEK MÜHENDİS
5. FATİH BEDER YÜKSEK AVUKAT

 

AĞRI
1. ABDULLAH ATALAY YÜKSEK MÜHENDİS
2. YILMAZ ENSAROĞLU YÜKSEK İLAHİYATÇI
3. HALİL ÖZYOLCU YÜKSEK AVUKAT
4. ALİ KONYAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

 

AKSARAY
1. İLKNUR İNCEÖZ YÜKSEK AVUKAT
2. NEVZAT PALTA YÜKSEK MÜHENDİS
3. HÜSEYİN HÜYÜK YÜKSEK AVUKAT

 

AMASYA
1. MEHMET NACİ BOSTANCI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2. SAİT YÜCE YÜKSEK İLAHİYATÇI
3. HASAN ALİ CESUR YÜKSEK MÜHENDİS

 

ANKARA 1
1. YALÇIN AKDOĞAN YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
2. AHMET GÜNDOĞDU YÜKSEK EĞİTMEN
3. ALİ İHSAN ARSLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. JÜLİDE SARIEROĞLU YÜKSEK EKONOMİST
5. MURAT ALPARSLAN YÜKSEK AVUKAT
6. ERTAN AYDIN YÜKSEK MÜŞAVİR
7. TÜLAY SELAMOĞLU YÜKSEK MİMAR
8. FATİH ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT
9. MEHMET EMİN ZARARSIZ YÜKSEK MÜŞAVİR
10. HASAN ALBAYRAK YÜKSEK MÜŞAVİR
11. ERCAN KINACI YÜKSEK AVUKAT
12. BARIŞ AYDIN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
13. MURAT KÖSE YÜKSEK MÜHENDİS
14. HASAN KARAGÖZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
15. HATİCE DEMİRTAŞ YÜKSEK AVUKAT
16. HAYDAR ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT
17. FATMA COŞAR KARACAN YÜKSEK AVUKAT
18. MEHMET ALİ CANLI YÜKSEK AVUKAT

 

ANKARA 2
1. EMRULLAH İŞLER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2. AHMET İYİMAYA YÜKSEK AVUKAT
3. LÜTFİYE SELVA ÇAM YÜKSEK MÜHENDİS
4. VEDAT BİLGİN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
5. AYDIN ÜNAL YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
6. AYHAN YILMAZ ORTA SERBEST/ÖZEL
7. MAHMUT SAMİ MALLI YÜKSEK MÜHENDİS
8. NEVZAT CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
9. AHMET BABA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
10. NURİ ELİBOL YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
11. ADEM CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
12. SELİM CERRAH YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
13. BÜLENT YAĞMUR YÜKSEK AVUKAT
14. NESLİHAN CENK YÜKSEK MÜHENDİS

 

ANTALYA
1. LÜTFİ ELVAN YÜKSEK EKONOMİST
2. MUSTAFA KÖSE YÜKSEK AVUKAT
3. HÜSEYİN SAMANİ YÜKSEK MÜHENDİS
4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
5. SENA NUR ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
6. İBRAHİM AYDIN YÜKSEK MÜHENDİS
7. ATAY USLU YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
8. İBRAHİM TÜRKİŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
9. NEVİN KORKMAZ ZOR YÜKSEK AVUKAT
10. HAKKI BEŞKAZALI YÜKSEK AVUKAT
11. ERCAN MEKTEPLİOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12. İZZET YILMAZ YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
13. MURTAZA TAMYÜREK ORTA YÖNETİCİ - KAMU
14. MUSTAFA AKDENİZ YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ

 

ARDAHAN
1. ORHAN ATALAY YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2. YUNUS BAYDAR YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ

 

ARTVİN
1. İSRAFİL KIŞLA YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. VEDAT KİBAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

 

AYDIN
1. MEHMET SADIK ATAY YÜKSEK MÜHENDİS
2. ABDURRAHMAN ÖZ YÜKSEK AVUKAT
3. ZEYNEP ARMAĞAN USLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
4. MUSTAFA SAVAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. METİN YAVUZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
6. ERSİN ESENLİK YÜKSEK MÜHENDİS
7. CENGİZ ALTINTAŞ YÜKSEK ÖĞRETMEN

 

BALIKESİR
1. MAHMUT POYRAZLI YÜKSEK AVUKAT
2. SEMA KIRCI YÜKSEK DANIŞMAN
3. ALİ AYDINLIOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN
4. AYŞE KARDAŞ YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
5. KASIM BOSTAN YÜKSEK MEMUR
6. MEHMET BAYYİĞİT YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
7. HİLAL DEMİRÖZER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8. MUSTAFA CANBEY YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

 

BARTIN
1. YILMAZ TUNÇ YÜKSEK AVUKAT
2. MUSTAFA YELKENCİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

 

BATMAN
1. ZİVER ÖZDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS
2. MEHMET EMİN EKMEN YÜKSEK AVUKAT
3. MURAT GÜNEŞTEKİN YÜKSEK MÜHENDİS
4. ADİLE GÜRBÜZ YÜKSEK AVUKAT

 

BAYBURT
1. NACİ AĞBAL YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
2. BÜNYAMİN ÖZBEK YÜKSEK MÜHENDİS

 

BİLECİK
1. HALİL ELDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS
2. RAMAZAN KURTULMUŞ ORTA EMEKLİ

 

BİNGÖL
1. ŞEBNEM KOCAKELÇİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. ENVER FEHMİOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN
3. FEYZİ BERDİBEK ORTA SERBEST/ÖZEL

 

BİTLİS
1. VEDAT DEMİRÖZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
2. EDİP SAFTER GAYDALI YÜKSEK EKONOMİST
3. FATİH KADİRİOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS

 

BOLU
1. ALİ ERCOŞKUN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. FEHMİ KÜPÇÜ YÜKSEK AVUKAT
3. MEHMET EMİN GÜZ YÜKSEK AVUKAT

 

BURDUR
1. REŞAT PETEK YÜKSEK AVUKAT
2. İBRAHİM EKİCİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3. KAMİL ÖZCAN ORTA SERBEST/ÖZEL

 

BURSA
1. MEHMET MÜEZZİNOĞLU YÜKSEK DOKTOR
2. EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ YÜKSEK AVUKAT
3. CEMALETTİN KANİ TORUN YÜKSEK DOKTOR
4. HÜSEYİN ŞAHİN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. İSMET SU YÜKSEK AVUKAT
6. HAKAN ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
7. ÖNDER MATLI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8. ZEKERİYA BİRKAN YÜKSEK AVUKAT
9. BENNUR KARABURUN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10. GÜRSEL DÖNMEZ YÜKSEK MEMUR
11. YÜKSEL YENİ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
12. NİHAT NASIR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
13. HARUN AKIN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
14. AHMET KILIÇ YÜKSEK DANIŞMAN
15. OSMAN MESTEN YÜKSEK AVUKAT
16. HALİDE SERPİL ŞAHİN YÜKSEK ECZACI
17. CEMİLE YİĞİT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
18. SALİH BAŞPARMAK YÜKSEK EĞİTMEN

 

ÇANAKKALE
1. BÜLENT TURAN YÜKSEK AVUKAT
2. İSMAİL KAŞDEMİR YÜKSEK AVUKAT
3. JÜLİDE İSKENDEROĞLU YÜKSEK TEKNİKER
4. SEBAHATTİN GÜNER YÜKSEK AVUKAT
ÇANKIRI
1. MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
2. HÜSEYİN FİLİZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
ÇORUM
1. SALİM USLU ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. CAHİT BAĞCI YÜKSEK SOSYOLOG
3. LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT YÜKSEK ECZACI
4. AHMET SAMİ CEYLAN YÜKSEK MÜHENDİS
DENİZLİ
1. NİHAT ZEYBEKCİ YÜKSEK İŞADAMI
2. MEHMET YÜKSEL YÜKSEK İŞADAMI
3. BİLAL UÇAR YÜKSEK AVUKAT
4. NURCAN DALBUDAK YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. OSMAN YÜCELİŞ YÜKSEK MÜHENDİS
6. EMİN OKKAYA YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ
7. PERAL ULUKÖY YÜKSEK ECZACI
DİYARBAKIR
1. CEVDET YILMAZ YÜKSEK BÜROKRAT
2. MEHMET SELİM ENSARİOĞLU ORTA ÇİFTÇİ
3. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ ORTA EMEKLİ
4. OYA ERONAT YÜKSEK MÜHENDİS
5. FAZIL HÜSNÜ ERDEM YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
6. ABDURRAHMAN KURT YÜKSEK MÜHENDİS
7. ALİ İHSAN MERDANOĞLU ORTA ÇİFTÇİ
8. MUSTAFA ELGÖRMÜŞ YÜKSEK İKTİSATÇI
9. NETİCE ARSLAN ORTA ÖĞRETMEN
10. ALAATTİN PARLAK YÜKSEK SANATÇI
11. ABBAS BARIŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
DÜZCE
1. FARUK ÖZLÜ YÜKSEK MÜHENDİS
2. FEVAİ ARSLAN ORTA İŞADAMI
3. AYŞE KEŞİR YÜKSEK MÜŞAVİR
EDİRNE
1. ŞEMSETTİN EMİR YÜKSEK
2. FATMA AKSAL YÜKSEK EKONOMİST
3. MUSTAFA OKUR İLK SERBEST/ÖZEL
ELAZIĞ
1. ŞUAY ALPAY YÜKSEK AVUKAT
2. METİN BULUT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
3. SERPİL BULUT YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
4. ÖMER SERDAR YÜKSEK AVUKAT
ERZİNCAN
1. TALHA EROL DURMAZ YÜKSEK DOKTOR
2. SERKAN BAYRAM YÜKSEK AVUKAT
ERZURUM
1. EFKAN ALA YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. ADNAN YILMAZ YÜKSEK BÜROKRAT
3. ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU YÜKSEK EKONOMİST
4. İBRAHİM AYDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5. ABDURRAHİM FIRAT YÜKSEK AVUKAT
6. ZAFER TARİKDAROĞLU YÜKSEK EĞİTMEN
ESKİŞEHİR
1. NABİ AVCI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2. SALİH KOCA YÜKSEK MÜHENDİS
3. EMİNE NUR GÜNAY YÜKSEK EKONOMİST
4. MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
5. YETKİN TETİK ORTA SERBEST/ÖZEL
6. ALİ DEMİREL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
GAZİANTEP
1. MEHMET ŞİMŞEK YÜKSEK EKONOMİST
2. ABDULHAMİT GÜL YÜKSEK AVUKAT
3. ŞAMİL TAYYAR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
4. CANAN CANDEMİR ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
5. ABDULLAH NEJAT KOÇER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
6. MEHMET ERDOĞAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
7. SERPİL KAVRAK YÜKSEK AVUKAT
8. ALİ ŞAHİN YÜKSEK ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
9. FİKRET MURAT TURAL YÜKSEK ÖĞRETMEN
10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY YÜKSEK MİMAR
11. MEHMET MENDERES KARADUMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER YÜKSEK MEMUR
GİRESUN
1. TURHAN ALÇELİK YÜKSEK DOKTOR
2. ADEM TATLI YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ
3. MEHMET GELDİ YÜKSEK MÜHENDİS
4. HATİCE KOCAOĞLU YÜKSEK ECZACI
GÜMÜŞHANE
1. KEMALETTİN AYDIN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2. FERAMUZ ÜSTÜN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
HAKKARİ
1. OSMAN KIZILBAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2. RÜSTEM ZEYDAN YÜKSEK DOKTOR
3. MEHMET ERTUŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
HATAY
1. ADEM YEŞİLDAL YÜKSEK AVUKAT
2. ORHAN KARASAYAR YÜKSEK MÜHENDİS
3. MEHMET ÖNTÜRK YÜKSEK İŞADAMI
4. MEHMET ALĞAN ORTA SERBEST/ÖZEL
5. HACI BAYRAM TÜRKOĞLU YÜKSEK İKTİSATÇI
6. TÜLİN DURGUN YETİM YÜKSEK DOKTOR
7. İBRAHİM NACİ YAPAR YÜKSEK MÜHENDİS
8. MEHMET HACIOĞLU YÜKSEK ÇİFTÇİ
9. CANAN KAHRAMAN YÜKSEK MÜHENDİS
10. AHMET DEMİRTAŞ YÜKSEK MÜHENDİS
IĞDIR
1. FERDİ TURAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. CENGİZ ŞEYRAN YÜKSEK DANIŞMAN
ISPARTA
1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ YÜKSEK EKONOMİST
2. RECEP ÖZEL YÜKSEK AVUKAT
3. İSMAİL ÖZDEMİR YÜKSEK BÜROKRAT
4. AYŞE USTA ORTA İŞKADINI
İSTANBUL 1
1. İDRİS GÜLLÜCE YÜKSEK MÜHENDİS
2. MİHRİMAH BELMA SATIR YÜKSEK AVUKAT
3. EROL KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4. AHMET BERAT ÇONKAR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. OSMAN CAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
6. BERAT ALBAYRAK YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
7. İSMET UÇMA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
8. METİN KÜLÜNK YÜKSEK MÜHENDİS
9. RAVZA KAVAKCI KAN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
10. ERKAN KANDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS
11. ALEV DEDEGİL YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
12. MEHMET ALİ PULCU YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
13. HASAN SERT YÜKSEK MÜHENDİS
14. HÜSEYİN YAYMAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
15. OSMAN BOYRAZ YÜKSEK MÜHENDİS
16. FAİK IŞIK YÜKSEK AVUKAT
17. HULUSİ ŞENTÜRK YÜKSEK MÜHENDİS
18. ŞEYMA DÖĞÜCÜ YÜKSEK AVUKAT
19. BİLAL TOPÇU YÜKSEK MUHASEBECİ
20. RABİA İLHAN YÜKSEK AVUKAT
21. FATMA VARANK YÜKSEK MİMAR
22. ADEM SEFER YÜKSEK MÜHENDİS
23. HURŞİT YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT
24. FAHRİ YASİN ŞENER YÜKSEK İKTİSATÇI
25. PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
26. AYŞE KARTAL YÜKSEK MUHASEBECİ
27. MUSTAFA DEMİRAL YÜKSEK AVUKAT
28. MUSTAFA ÖZMEN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
29. ESMA ERSİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
30. ALİM ERDEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
31. COŞKUN KOÇ YÜKSEK ECZACI
İSTANBUL 2
1. VOLKAN BOZKIR YÜKSEK DİPLOMAT
2. AYŞE NUR BAHÇEKAPILI YÜKSEK AVUKAT
3. EKREM ERDEM YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4. AZİZ BABUŞCU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5. DURMUŞ ALİ SARIKAYA YÜKSEK MÜŞAVİR
6. ETHEM TOLGA YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
7. ŞİRİN ÜNAL YÜKSEK ORDU MENSUBU
8. FATMA BENLİ YÜKSEK AVUKAT
9. HÜSEYİN BÜRGE YÜKSEK ÖĞRETMEN
10. SEVİM SAVAŞER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
11. HAYDAR ALİ YILDIZ YÜKSEK AVUKAT
12. MARKAR ESEYAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
13. OKTAY SARAL YÜKSEK MÜHENDİS
14. AHMET HALDUN ERTÜRK YÜKSEK DOKTOR
15. AHMET BAHA ÖĞÜTKEN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
16. AHMET HAMDİ ÇAMLI YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
17. HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
18. İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
19. BEDRİ BAŞ ORTA SERBEST/ÖZEL
20. İSMAİL ERGÜNEŞ YÜKSEK AVUKAT
21. MEHMET ER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
22. PERİHAN TOĞAY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
23. MUHARREM BALTACI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
24. REŞİDE YÜKSEL YÜKSEK DOKTOR
25. MAHMUT DOĞAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
26. SÜLEYMAN ENES KILIÇ YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 3
1. MUSTAFA ŞENTOP YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2. ÖZLEM ZENGİN YÜKSEK AVUKAT
3. FEYZULLAH KIYIKLIK YÜKSEK AVUKAT
4. MEHMET MUŞ YÜKSEK EKONOMİST
5. MEHMET DOĞAN KUBAT YÜKSEK AVUKAT
6. TÜLAY KAYNARCA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
7. ABDURRAHİM BOYNUKALIN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
8. HARUN KARACA ORTA MUHASEBECİ
9. UĞUR IŞILAK ORTA SANATÇI
10. MUSTAFA YENEROĞLU YÜKSEK AVUKAT
11. MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
12. MEHMET METİNER YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
13. HALİS DALKILIÇ YÜKSEK İKTİSATÇI
14. MAHMUT ÖVÜR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
15. YILDIZ SEFERİNOĞLU YÜKSEK AVUKAT
16. FATMA BETÜL SAYAN KAYA YÜKSEK MÜHENDİS
17. TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
18. MEHMET BAYKAN YÜKSEK AVUKAT
19. RESUL KURT YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
20. BETÜL BİRER ORTA SERBEST/ÖZEL
21. ABDULLAH BAŞCI YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
22. ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER YÜKSEK SAĞLIK GÖREVLİSİ
23. CELAL BABAYİĞİT YÜKSEK AVUKAT
24. HAKAN BAHADIR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
25. HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
26. YEŞİL AYTULUM TURUT ORTA SERBEST/ÖZEL
27. YASİN ZÜLBAHAROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
28. ABDULLAH SADIKSOY YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
29. ARİF KALMAZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
30. FATMA NUR YAVUZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
31. FEVZİ DURMUŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
İZMİR 1
1. VEYSEL EROĞLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
3. CEMİL ŞEBOY YÜKSEK MİMAR
4. HÜSEYİN KOCABIYIK YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
5. OZAN CEYHUN ORTA SERBEST/ÖZEL
6. NECİP NASIR YÜKSEK MÜHENDİS
7. CEMAL BEKLE YÜKSEK SOSYOLOG
8. MAHMUT ATİLLA KAYA YÜKSEK AVUKAT
9. BEDİHA TÜRKYILMAZ YÜKSEK DOKTOR
10. TALİP UZUN YÜKSEK MEMUR
11. KAZIM ERTEN YÜKSEK MEMUR
12. ÖMER SERTBAŞ YÜKSEK MÜHENDİS
13. GÜRBÜZ AKBULUT YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
İZMİR 2
1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. NESRİN ULEMA YÜKSEK ECZACI
3. HAMZA DAĞ YÜKSEK AVUK

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Teröristbaşı Fetullah Gülen'in 17 Aralık darbe girişimi pişmanlığı
Türkiye
Akdeniz'de deprem meydana geldi!
Dünya
'Stockholm sendromu'nun son örneği: İşgalcisinin adını bebeğine verdi!

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu