Fetullah Gülen Kadir Mısıroğlu'nu resmen hedef gösterdi!

Fetullah Gülen Kadir Mısıroğlu'nu resmen hedef gösterdi!


Paralel örgüt lideri Fetullah Gülen ile ayakçısı Emre Uslu'nun kullandığı Fuatavni isimli karanlık hesap, Kadir Mısıroğlu'nun son yayınlanan tarih kitabını "suç unsuru"ymuş gibi yansıtarak resmen hedef gösterdi.

Devletin kılcal damarlarına kadar sızan Paralel Yapı şimdi de İhlas Holding'deki kriptolarını devreye soktu. 17-25 Aralık darbe operasyonları sonrasında devletin kapı önüne koyduğu elemanları ile paralel kulakları kesilen Pensilvanya Cemaati, ünlü tarihçi-yazar Kadir Mısıroğlu'nun yeni yayınlanan kitabını İhlas Holding'ın ismini de geçirerek suç unsuruymuş gibi gösterdi.

ÇETE LİDERİ'NİN KİTABA BİLE TAHAMMÜLÜ YOK

Pensilvanya merkezli Paralel İhanet Çetesi'nin lideri Fetullah Gülen ile ayakçısıEmre Uslu'nun kullandığı Fuatavni isimli karanlık hesap, Kadir Mısıroğlu'nun kitabının görselini paylaşarak "Bu kitap ve başka çalışmalarla Fethullah Gülen hakkında aleyhte hazırlık yapıyorlar." ifadelerini kullandı.

"Özgür basın susturuluyor" sloganları ile hainliklerini perdelemeye çalışan ancak Fetullah Gülen aleyhindeki tüm sesleri susturma çabasını aleni olarak yansıtan Paralel Yapı'nın İhlas Holding'teki sızıntısı vasıtası ile "gizli" süsü vererek yayınladığı twitlerde, CHP'nin Günah Galerisinden Sayfalar ismini taşıyan kitabın kapağı ile ilgili bilgisayar çalışması yapıldığı görülüyor.

Suç unsurunun nerede olduğu izah edilemeyen karanlık paylaşımlardaKadir Mısıroğlu'nun CHP konulu tarih kitabına"Kumpas hazırlama" süsü veriliyor.

İşte Fetullah Gülen'in kendisi ve partisi aleyhindeki tüm işlemleri takip etmesi için her yere adam sızdırdığı ve aleyhinde çalışan herkesi nasıl boğmak istediğini gözler önüne seren o karanlık paylaşımlar:

- Az sonra yayınlayacağım fotoğraflar İHLAS HOLDİNG BİNASININ GRAFİKER odasından. 6 grafikeri kumpas halinde göreceksiniz.

- Amirlerinin emriyle, önlerine dosya konuldu. Konu anlatıldı ve hemen dosyalar toplandı. Ellerinde Kadir Mısıroğlu'nun yeni kitabı var.

- Bu kitap ve başka çalışmalarla Fethullah Gülen hakkında aleyhte hazırlık yapıyorlar. Gülen'in avukatlarına duyurulur.

- Ayrıca buradan CHP Genel Merkezine'de çağrıda bulunuyorum. CHP hakkında bir broşür ve kitap çalışması yapılıyor.

 

HESAP GÜNÜ NE ZAMAN?

Şimdi kamuoyu, Türkiye Devleti ve bağımsız yargının haklarındaki tüm yasal işlemlerine rağmen kaçak hayatı sürdükleri ABD'den dönmeyen Fetullah Gülenile Emre Uslu'nun, Müslüman bir şahsiyetin kaleme aldığı bir tarih kitabını dahi suç unsuruymuş gibi yansıtmasının hesabını ödeyeceği günlerin ne zaman geleceğini merakla bekliyor.


Kaynak:Yeni Akit

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
ABD'den PKK/PYD'ye 'enerji kalkanı'
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
ABD'den PKK/PYD'ye 'enerji kalkanı'

Hava Durumu

21°
Detaylı Hava Raporu