Bu saldırıyı paralelden başkası yapamaz!

Bu saldırıyı paralelden başkası yapamaz!


A Haber canlı yayınına katılan Latif Erdoğan, yaşanan tüm terör eylemlerinin arkasında paralel yapının olduğunu söyleyerek, Gülen'in Berkin Elvan için yayınladığı taziye mesajında hedef göstermek için özellikle 'Alevi' vurgusu yaptığını açıkladı.Erdoğan ayrıca, elektrik kesintilerinin önceden planlanmış koordineli bir saldırı olduğunu ve bunu da Türkiye’de ancak paralel yapının yapabileceğini vurguladı.

En büyük ihanet orada yapıldı. Hangi vefat etmiş insana Sünni kardeşlerimize taziye dendi de, Alevi'ye Alevi kardeşlerimize diye ayrıca bir Alevi kimliği söyleniyor. Türkiye'de böyle bir şey var mı, binlerce insana taziye gönderiyorsunuz Sünni tabiri kullanıyor musunuz veya daha önce vefat etmiş Alevi insanlara böyle bir şerh konuldu mu ?

SOSYOLOJİK AÇIDAN BÖLÜCÜLÜKTÜR

Gülen'in ihanet dolu, kin kusan o ifadeleri açıkça bir hedef göstermektir aslında. Toplum açısından bu. Sosyolojik açıdan değerlendirdiğimizde bir bölücülüktür bu. 

TÜM TERÖR OLAYLARINDA PARALEL YAPI VAR!

Ben şunu söyledim ve söylemeye devam ediyorum. 1980 yılı öncesinde sola hangi misyon verildiyse anarşi adına, paralel yapıya verilen misyon odur bundan sonraki süreçte . Bütün kaos, anarşi ve terör olaylarının ardından çıkacak yapı budur. 

BU KOORDİNELİ BİR SALDIRIDIR!

Türkiye'de bütün kurumlara topluca sızmış başak bir yapı yok. Devlet kurumlarının hepsine sızılmış durumda. Siber bir saldırıysa onu teknik olarak göreceğiz ama değilse bu koordineli bir saldırıdır. Bu koordineyi de bunlardan başka yapacak topluluk yoktur. Bu önceden tasarlanmış, yapılmış vakti saati belirlenmiş bir organizasyondur. 

Kaynak:Akit Gazetesi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
PKK iki MİT'çiyi kaçırdı mı?
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
ABD'den PKK'ya 120 TIR silah daha!

Hava Durumu

24°
Detaylı Hava Raporu