Bağcılar Belediyesi'ne kalite sertifikası

Bağcılar Belediyesi'ne kalite sertifikası


Bağcılar Belediyesi, Toplam Kalite Yönetimi'ni en iyi şekilde uygulamasından dolayı Entegre Kalite Yönetim Sistemleri sertifikalarına sahip oldu.

Bağcılar Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, sertifikaları, makamında firma yetkilisi Figen Gülseren Ağaoğlu'dan aldı.

Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından onaylı FQC firması, belediyenin sunduğu hizmetlerde, Ulusal ve Uluslararası Kalite Standartlarını sağladığı ve Entegre Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyduğu değerlendirmesinde bulundu.

Buna göre Bağcılar Belediyesi, belediyecilik hizmetleri kapsamında, ISO 9001:2008, ISO 14001: 2004, OHSAS 18001:2007 ve ISO 10002:2004 sertifikalarına layık görüldü.

Törende konuşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirterek, daha önce de ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını aldıklarını bildirdi.

Belediyecilik hizmetlerinde her zaman memnuniyet esaslı, hızlı, sağlıklı ve çevreci hizmeti kalite ile sunmanın sorumluluğunda olduklarını vurgulayan Çağırıcı, hizmetin daha iyi sunulabilmesi için bu standartların yardımıyla daha iyi organize olacaklarını kaydetti.

Çağırıcı, Hizmetlerimize internet üzerinden ulaşılabilmesi, zaman, iş gücü, bilgi ve belge kaybını önlemenin yanında, hizmet alanlara şeffaf, güvenilir bir altyapı da sunmaktadır. Toplam kalite yönetimi anlayışıyla tüm hizmetlerimiz izlenebilmekte, anlık olarak raporlanabilmektedir. Şimdi de kullandığımız bu sistemleri entegre bir şekilde uluslararası kalite belgeleriyle taçlandırdık değerlendirmesinde bulundu.

Figen Gülseren Ağaoğlu da ISO Entegre Kalite Yönetim Sistemi"nde, faaliyetlerin dokümantasyonun sistematik olarak yapıldığını belirterek, Bağcılar Belediyesi uygulamaya geçirdiği EBYS uygulamasıyla bu yönetim sistemi standartlarının birçoğunu oluşturmuş durumda. Bu anlamda kullanılmakta olan yazılım altyapısı ISO Entegre Kalite Yönetim Sistemlerine son derece uygun ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Kadir Topbaş istifa etti
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
Suriye görüşmelerinde diplomasi atağı

Hava Durumu

20°
Detaylı Hava Raporu