Türkiye'de sokakları kim karıştırıyor?

Türkiye'de sokakları kim karıştırıyor?


17 ve 25 Aralık darbe girişimlerinin ardından sosyal medyada yayınlanan bir ses kaydında ifade edilen eylem planının günümüzdeki manzara ile örtüştüğü gözleniyor.

'Bertaraf edilmesi gereken' vasfıyla anılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD-Cemaat-İsrail işbirliği ile makamından alaşağı edilmesi için hazırlanan eylem planının Türkiye'yi karıştırmak üzere devreye sokulduğu belirtiliyor.

17 ve 25 Aralık darbe girişimlerinin başarısız olmasının ardından yeni kasetler yayınlamayı bırakarak gizli planlar kurduğu söylenen Paralel yapının önemli isimlerinden birine ait olduğu iddia edilen ses kaydında Türkiye'de yaşanan kargaşa ve çatışma ortamının önceden planlandığı görülüyor.

Özel hayatı ihlal eden dev bir arşive sahip olduğu ve MOSSAD ile ortak çalıştığı tespit edilen Paralel Örgütün devlet kademelerine sızdığı bildirilen üyelerinin şimdi de sokakları ateşe vermek için çalıştığı belirtiliyor.

30 Ocak'ta yayınlanan ses kaydını tekrar dinleyenlerin örgütün Türkiye üzerindeki hesaplarından ötürü dehşete kapıldıkları ifade ediliyor.

30 Ocakta yayınlanan o ses kaydı: 

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Taksim'de 1 Mayıs kararı verildi
Türkiye
İpsala Sınır Kapısı'ndan geçişler başladı
Dünya
Mısır'da darbe karşıtı 128 kişi, 3 ila 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Hava Durumu

13°
Detaylı Hava Raporu