Karmod'un ihracat yaptığı ülke sayısı 82'ye ulaştı

Karmod'un ihracat yaptığı ülke sayısı 82'ye ulaştı


Prefabrik hazır yapı sektöründe faaliyet gösteren Karmod'un, ihracat yaptığı ülke sayısı 82'ye ulaştı.

Karmod'dan yapılan açıklamaya göre, firmanın ihracat yaptığı ülke sayısı ilk kez ihracat yapılan Şili ve Panama ile birlikte 82'ye ulaştı. Firma, ABD, Kanada ve Venezuela'dan sonra bu iki ülkeye yaptığı ihracatla Amerika kıtasındaki ürünlerinin bulunduğu ülke sayısını 5'e çıkardı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karmod Genel Müdürü Hakan Durmaz, gerçekleştirdikleri yatırımlarla gerek ürün kalitesinde gerekse kurulumdaki kolaylıklarla müşterilerine önemli farklar sunduklarını bunun da ihracata olumlu yansımalarını gördüklerini belirtti.

Yapılanmalarını, sürdürülebilir bir ihracat hedefine göre oluşturduklarını belirten Durmaz, Ürünlerimizin girdiği her ülkede kalıcı olmak en önemli hedefimiz. Afrika'dan Amerika'ya, Avrupa'dan Asya'ya yaptığımız ihracatlarla çok sayıda ülke portföyüne ulaştık. Her yıl bu portföyün önemli bir bölümünde yeni projeler gerçekleştiriyoruz. Prefabrik toplu konutlardan şantiye yapılarına, konteyner yapılardan modüler yaşam kabinlerine her kıta ikliminde kullanılabilir özelliğe sahip yapılar üretiyoruz" ifadelerini kullandı.

Durmaz, Türkiye'nin 2023 hedeflerinin kendilerini de heyecanlandırdığını belirterek, Karmod olarak sektörde dünyanın aranan markası olmak için çalıştıklarını vurguladı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
'15 Temmuz' müfredatta
Türkiye
'15 Temmuz' müfredatta
Dünya
Felakette ölenlerin sayısı 400'ü geçti

Hava Durumu

24°
Detaylı Hava Raporu