İşte Türkiye'de internet kullanım istatistikleri Bilim ve Teknoloji
Bilim insanları onların sırrını araştırıyor Bilim ve Teknoloji
G20 zirvesinden kareler Politika
Büyük İskender'in kayıp kabilesi Dünya Tarihteki Makedonya Kralı Büyük İskender'in kayıp kabilesi olarak adlandırılan Kalaş kabilesi, Pakistan-Afganistan sınırındaki 3 bin metrelik dağların arasındaki sarp vadilerde yaşamlarını geleneklerine bağlı sürdürüyor
DAEŞ'ten arındırılan sınırdan ilk görüntüler Gündem Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Müşterek Özel Görev Kuvveti ve Koalisyon hava kuvvetlerince Halep ilinin kuzeyinde terör tehditlerine karşı 24 Ağustos'ta başlayan Fırat Kalkanı Harekatı devam ediyor. ÖSO'ya bağlı birlikler Çobanbey beldesinin güneydoğusundaki köyleri de DAEŞ'ten aldı. Gün sonuna doğru ÖSO birlikleri, Azez-Cerablus hattını da birleştirdi. Bu kapsamda DAEŞ'in Türkiye sınırıyla teması kesildi.
Çatısında beslediği hayvanları vinçle indirdi Dünya
Efsane olmuş whatsapp diyalogları Komik
Kabak Çekirdeğinin Faydaları Sağlık
12 bardak su bakın ne yapıyor Sağlık
Akciğer rahatsızlıkları için tam bir şifa deposu Sağlık
Zemzem suyunun inanılmaz faydaları Sağlık
Cerablus'a tank takviyesi Dünya Suriye'nin Cerablus bölgesinde terör tehditlerine karşı yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında sınırın Türkiye tarafındaki birliklere askeri zırhlı araç ve tank takviyesi yapılıyor.
Cerablus'ta çocukların özgürlük sevinci Gündem TSK Müşterek Özel Görev Kuvveti ve koalisyon Hava Kuvvetlerince Suriye'nin Türkiye sınırındaki Cerablus bölgesinde terör tehditlerine karşı yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Özgür Suriye Ordusu, Cerablus'ta kontrolü tamamen ele geçirdi. Özgür Suriye Ordusu'nun kontrolü ele geçirdiği Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus ilçesinde daha güvenli bir hayata kavuştuklarını belirten çocuklar, mutluluklarını askerlerle paylaştı.
Sarı karpuz görenleri şaşırtıyor Dünya Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bir pazarda satılan sarı karpuz görenleri şaşırtıyor. Aliabbas Haşimov isimli çiftçinin Saatlı ilinde yetiştirdiği sarı karpuzlar, Bakü'de vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.
Bu da e-kurban Sosyal Medya Teknoloji çağına ayak uyduran besiciler, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla hayvanlarını internet üzerinden satışa sundu.
Dünyaca ünlü isimlerin son fotoğrafları Dünya
Esnafın birbirinden komik uyarı yazıları Yaşam Yurdum esnafı pratik zekaya, geniş hayal gücüne ve doğal bir espri yeteneğine sahiptir. Bu durumun bir örneği de esnafımızın dükkanlarında karşılaşılan uyarı yazıları. Başka ülkede yaşayamam dememizin nedeni işte bu yazılardır.
Zaman yönetimi için 10 altın öneri Yaşam
EN KULLANIŞLI BULUŞLAR Yaşam
DÜNYADAKİ EN MEŞHUR SAHTEKARLIKLAR Dünya
Erdoğan, Kulüpler Birliği Heyeti'ni kabul etti Politika
Türkiyenin en güzel manzara resimleri Dünya
Dünyanın en keyifli kurbağası Yaşam
Erdoğan Gaziantep'teki yaralıları ziyaret etti Yaşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'teki terör saldırısında yaralananları tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
İnternette gördüğünüz herşeye inanmayın! Sosyal Medya