Balık tüketmemiz için 12 önemli neden! . Sağlık
Limon aşk hayatına da renk katıyor. Yaşam
Kanada'da camiye saldıran o caninin kim olduğu ortaya çıktı Dünya
Vücut dilinde yapılan 10 hata Yaşam
Dondurucu havada soyunup buzlu suya girdiler!. Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tanzanya'da Dünya
ABD'li aile video izleyerek malikane yaptı Dünya ABD'de yaşayan 4 çocuk annesi Cara Brookins sadece YouTube videoları izleyerek satın almaya kalksa milyonlar değerindeki bu evi kendisi ve çocuklarıyla birlikte inşa etti.
Hayatı kolaylaştıran pratik bilgiler. Yaşam
Chrome kullanıcılarına özel en iyi 6 VPN Bilim ve Teknoloji Chrome ile birlikte kullanabileceğiniz, en iyi 6 ücretsiz VPV alternatifini bir araya getirdik!Genellikle yasaklı sitelere giriş yapmak için tercih edilen en popüler yöntemlerden biri olan VPN'ler (Virtual Private Network) bireysel kullanımın yanında bazı firmalar tarafından da işlevsellikleri sayesinde oldukça rağbet görüyor. Geçtiğimiz haftalarda Opera tarafından bütün kullanıcılara tarayıcı içerisinde ücretsiz bir VPN hizmeti sunulmasının ardından, diğer tarayıcılar için de benzer bir talep oluşmaya başladı. Peki en çok kullanıcıya sahip Chrome'da ücretli VPN seçeneklerinin yanında ücretsiz VPN hizmeti alabileceğimiz araçlar var mı? Hem de fazlasıyla var! İşte Chrome kullanıcıları için derlediğimiz en iyi ücretsiz VPN seçenekleri:
Demlikte kalan çayı çöpe atmayın Yaşam
Çok haşlanmış yumurtaya dikkat! Yaşam
Buzlanan araba camına sirke, farlara diş macunu sürünce... Yaşam
İstanbul’dan kar manzaraları Yaşam
ABD'nin YPG'ye verdiği silahlı eğitimden kareler Politika
Bakın Kendi evini nasıl yaptı Yaşam
Türk kahvesi hafızanın ilacı. Yaşam
Limonla lekelere veda edin. Sağlık
Akıllara zarar tasarımlar!. Komik İnsanlar ellerindeki imkanları kullanarak öyle 'pratik' tasarımlar yapmışlar ki şaşırmamak elde değil. İşte akıllara zarar çözümler ve tasarımlar....
Tereyağının sağlığa faydaları Sağlık
Pazar Tezgahlarından 10 Komik Söz Komik Pazar tezgahlarında bazen çok yaratıcı espriler çıkabiliyor. İşte bunlardan 10 eğlenceli sözü sizin için seçtik!
Halepli Bana Erdoğanla buluştu Gündem
Doğal sağlık deposu Badem Sağlık
Soğan suyunun faydaları Sağlık
Foto muhabirlerinin gözünden Suriye savaşı Dünya Amerikan Time dergisi, Suriye'deki iç savaşta cephede görev yapan 28 foto muhabirine, en fazla etkisinde kaldıkları fotoğraflarının hikayesini anlatmasın istedi. Suriye'de çeşitli dönemlerde kalan 28 foto muhabiri, fotoğrafları eşliğinde, savaşın dehşetini şu sözlerle dile getirdiler:
Halep düştü Dünya Esad rejimi ve Rusya Halep'te muhaliflerin kontrolü altındaki bölgelerin tamamının el değiştirdiğini duyurdu.