Akciğer rahatsızlıkları için tam bir şifa deposu Sağlık
Zemzem suyunun inanılmaz faydaları Sağlık
Cerablus'a tank takviyesi Dünya Suriye'nin Cerablus bölgesinde terör tehditlerine karşı yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında sınırın Türkiye tarafındaki birliklere askeri zırhlı araç ve tank takviyesi yapılıyor.
Cerablus'ta çocukların özgürlük sevinci Gündem TSK Müşterek Özel Görev Kuvveti ve koalisyon Hava Kuvvetlerince Suriye'nin Türkiye sınırındaki Cerablus bölgesinde terör tehditlerine karşı yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Özgür Suriye Ordusu, Cerablus'ta kontrolü tamamen ele geçirdi. Özgür Suriye Ordusu'nun kontrolü ele geçirdiği Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus ilçesinde daha güvenli bir hayata kavuştuklarını belirten çocuklar, mutluluklarını askerlerle paylaştı.
Sarı karpuz görenleri şaşırtıyor Dünya Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bir pazarda satılan sarı karpuz görenleri şaşırtıyor. Aliabbas Haşimov isimli çiftçinin Saatlı ilinde yetiştirdiği sarı karpuzlar, Bakü'de vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.
Bu da e-kurban Sosyal Medya Teknoloji çağına ayak uyduran besiciler, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla hayvanlarını internet üzerinden satışa sundu.
Dünyaca ünlü isimlerin son fotoğrafları Dünya
Esnafın birbirinden komik uyarı yazıları Yaşam Yurdum esnafı pratik zekaya, geniş hayal gücüne ve doğal bir espri yeteneğine sahiptir. Bu durumun bir örneği de esnafımızın dükkanlarında karşılaşılan uyarı yazıları. Başka ülkede yaşayamam dememizin nedeni işte bu yazılardır.
Zaman yönetimi için 10 altın öneri Yaşam
EN KULLANIŞLI BULUŞLAR Yaşam
DÜNYADAKİ EN MEŞHUR SAHTEKARLIKLAR Dünya
Erdoğan, Kulüpler Birliği Heyeti'ni kabul etti Politika
Türkiyenin en güzel manzara resimleri Dünya
Dünyanın en keyifli kurbağası Yaşam
Erdoğan Gaziantep'teki yaralıları ziyaret etti Yaşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'teki terör saldırısında yaralananları tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
İnternette gördüğünüz herşeye inanmayın! Sosyal Medya
Teknoloji devleri ilk başta ne iş yapıyorlardı Dünya
Evinin çatısından 3 yıl boyunca fotoğrafladı Dünya Avustralyalı fotoğrafçı Andrea Evans evinin çatısından 3 yıl boyunca yıldırım fotoğrafları çekti. İşte çektiği o muhteşem kareler.
Titanik 2 denizlere açılıyor!. Dünya
Ünlülerin gerçek isimleri. Medya
2000 yıllık meteoroloji istasyonu ziyarete açıldı Dünya
Almanya’da 100 kilometrelik bisiklet otobanı açıldı Dünya
En ilginç sosyal medya hastalıkları Bilim ve Teknoloji
Uçak denize açıldı Dünya
İnternet gerçek hayatta İnternetsiz köy görenleri şaşırtıyor Dünya

astropay