Bakan Soylu PKK'lıların çıktığı tepeden mesaj verdi Politika İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün gece PKK'lı teröristlerce 10 güvenlik görevlisinin şehit edildiği Tendürek Dağı'na çıktı. Alanda incelemelerde bulunan Bakan Soylu, güvenlik güçlerinden de bilgi aldı. Gökçebulak Köyü Karakuş Tepe mevkiinde korucuların şehit edildiği nöbet alanında inceleme yapan Bakan Soylu, daha sonra korucuların ailelerinin yaşadığı Gökçebulak, Somkaya ve Karakent köylerine gitti. Bakan Soylu, burada şehit korucuların yakınlarını ziyaret edip başsağlığı diledi.
54 yıldır mağarada yaşıyorlar. Dünya
Bağışıklığı güçlendiren 8 süper besin Sağlık Soğukların kendini iyiden iyiye hissettirdiği kış mevsiminde soğuk algınlığı ve grip gibi üst solunum yolu hastalıklarının görülme oranı hızla artıyor. Toplu alanlarda uzun süre geçirilen zaman nedeniyle de enfeksiyonların bulaşması tümüyle önlenemiyor maalesef. Ancak vücudumuzda enfeksiyona yol açan virüs, bakteri, mantar ile parazit gibi mikroorganizmaların zarar veren etkilerine karşı bizi koruyan bağışıklık sistemini güçlendirerek riski en aza indirmek mümkün olabiliyor. Bunun en önemli yolu ise bağışıklık sistemini güçlendiren besinleri soframızdan eksik etmemek. Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Oya Yüksek, bağışıklık sistemimizi güçlendiren besinleri anlattı.
Öksürüğü dindirmek için neler yapmalı? Sağlık
Esmer şeker daha mı sağlıklı Sağlık
Kurbanlık hayvanı nefesini dinleyerek seçin Yaşam Bayrama sayılı günler kala kurban pazarları hareketlenirken, Bursa Veteriner Hekimler Odası, kurbanlık alımında dikkat edilmesi gereken hususlar ve etlerin tüketilmesi ve saklanması konusunda vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu. Oda Başkanı Sinan Sağlam, kurban alımına gidecek vatandaşların en başta sağlıklı ve İslami açıdan aranan koşullara uyulmasını istedi.
Aslında gördüğünüz gibi değil! Beyniniz sizi kandırıyor Komik
Saçlarınızı 2 kez şampuanlayanlar dikkat Sağlık
Hayatını taşlara adadı Dünya
Minik Japon balığı nehirde canavara dönüştü Dünya
Rus fotoğrafçının cesareti ile parmak ısırttı Dünya
Tam zamanında çekilmiş fotoğraflar Yaşam
İstanbul'un yanı başında 'sakin cennet' Yaşam
AY’daki olay görüntü! Ufo inşası deniyor NASA saklıyor Bilim ve Teknoloji
NASA Mars'a yerleşecek gönüllüler arıyor Bilim ve Teknoloji
İnternetinize gizli bağlananları bulmak için bunu yapın! Bilim ve Teknoloji
NASA şokta yaşanması mümkün gezegen keşfedildi! Bilim ve Teknoloji
Telefonu uçak moduna almanın faydaları Bilim ve Teknoloji
Buna dikkat! Telefonda hacker kurbanı olmayın Bilim ve Teknoloji
Saniyede kaç dolar kazanıyorlar? Bilim ve Teknoloji
İşte Türkiye'de internet kullanım istatistikleri Bilim ve Teknoloji
Bilim insanları onların sırrını araştırıyor Bilim ve Teknoloji
G20 zirvesinden kareler Politika
Büyük İskender'in kayıp kabilesi Dünya Tarihteki Makedonya Kralı Büyük İskender'in kayıp kabilesi olarak adlandırılan Kalaş kabilesi, Pakistan-Afganistan sınırındaki 3 bin metrelik dağların arasındaki sarp vadilerde yaşamlarını geleneklerine bağlı sürdürüyor
DAEŞ'ten arındırılan sınırdan ilk görüntüler Gündem Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Müşterek Özel Görev Kuvveti ve Koalisyon hava kuvvetlerince Halep ilinin kuzeyinde terör tehditlerine karşı 24 Ağustos'ta başlayan Fırat Kalkanı Harekatı devam ediyor. ÖSO'ya bağlı birlikler Çobanbey beldesinin güneydoğusundaki köyleri de DAEŞ'ten aldı. Gün sonuna doğru ÖSO birlikleri, Azez-Cerablus hattını da birleştirdi. Bu kapsamda DAEŞ'in Türkiye sınırıyla teması kesildi.