Yurdum insanı yazdığı tabelalar :) Yaşam
Dünya'nın en iyi savaş uçakları Bilim ve Teknoloji
Anemiye karşı karadut! Sağlık
Yurdum esnafından komik yazılar:)) Yaşam
90'lı yılların unutulmayanları Yaşam
Yıllar siyasileri böyle değiştirdi Yaşam
Ayak kokusundan kurtulmak istiyorsanız... Sağlık
Öğrenciler Van Gölü suyundan sabun üretti Bilim ve Teknoloji Bitlis'in Tatvan ilçesinde bir grup lise öğrencisi, Van Gölü suyunun özelliklerinden faydalanarak sabun üretti.
Şırnak'ta düşen askeri helikopterin enkazı görüntülendi Gündem Şırnak'ın Şenoba Tugay Komutanlığından kalkışından kısa bir süre sonra yüksek gerilim hatlarına takılması sonucu kaza kırıma uğrayan askeri helikopterin enkazı görüntülendi. Helikopterin düştüğü alan ile yüksek gerilim hattı arasında yaklaşık 200 metre olduğu belirlendi. Çarpmanın etkisiyle yüksek gerilim hattındaki tellerinin bir kısmının koptuğu, kopan tellerin bir bölümünün de hattın üstünde sarktığı tespit edildi.
Evde kefir nasıl yapılır Sağlık
Bağışıklığı kuvvetlendiriyor Sağlık
Sabah yumurta yemenizi sağlayacak 13 bilgi Sağlık
Dünya liderleri mülteci olsaydı... Günün Karikatürü Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği Suriye Masası, ressam Abdalla Omari’nin “Dünya Liderleri Mülteci Olsaydı” isimli bir sergi açtığını duyurdu. Ve Suriyeli ressamın mültecilere dikkat çekmek için yaptığı bu çalışma, hem sosyal medyada hem de dünya basınında büyük yankı uyandırdı. İşte Abdalla Omari’nin gözünden dünya liderleri:
Yatmadan birkaç saat önce kiraz yerseniz... Sağlık
İşte İstanbul'un daha önce görmediğiniz eski halleri Tarih
Oruçluyken sinirinizi böyle yenin! Sağlık Psikiyatr Dr. Orhan Karaca: "Oruç tutan kişi, Allah'ın emrini yerine getirmiş olmanın huzurunu yaşar. " dedi.
"Denizden babam çıksa yerim" diyenlere... Yaşam Bırakın yemeyi bakmaya bile cesaret edemeyeceğiniz ilginç deniz canlıları
Yaşıt olduklarına inanamazsınız! Yaşam
Bu meyveleri pazarlarda görmeniz imkansız! Yaşam İşte ülkemizin marketlerinde ve pazarlarında karşılaşılması zor meyveler.
İnsanların en şaşırtıcı halleri Yaşam
Dünyadaki en tehlikeli canlılar Belgesel
Diyet yapanlar mutlaka bunları tüketmeli! Sağlık
110 milyon senelik 'ejderha' bulundu Belgesel
Çocuğunuzun iştahını artıracak 9 öneri Sağlık Çocuğun aç kalacağı kaygısıyla hareket eden anne ve babalar, beslenme konusunda yanlış adımlar atabiliyor. Ancak uzmanlara göre, pratik yöntemlerle iştahsızlık problemi yaşayan çocuğun dengeli ve düzenli beslenmesini sağlamak çok da zor değil.
Gece başucunuza koyduğunuz su zehirliyor! Sağlık