Pazar Tezgahlarından 10 Komik Söz Komik Pazar tezgahlarında bazen çok yaratıcı espriler çıkabiliyor. İşte bunlardan 10 eğlenceli sözü sizin için seçtik!
Halepli Bana Erdoğanla buluştu Gündem
Doğal sağlık deposu Badem Sağlık
Soğan suyunun faydaları Sağlık
Foto muhabirlerinin gözünden Suriye savaşı Dünya Amerikan Time dergisi, Suriye'deki iç savaşta cephede görev yapan 28 foto muhabirine, en fazla etkisinde kaldıkları fotoğraflarının hikayesini anlatmasın istedi. Suriye'de çeşitli dönemlerde kalan 28 foto muhabiri, fotoğrafları eşliğinde, savaşın dehşetini şu sözlerle dile getirdiler:
Halep düştü Dünya Esad rejimi ve Rusya Halep'te muhaliflerin kontrolü altındaki bölgelerin tamamının el değiştirdiğini duyurdu.
Diyabete karşı etkili 10 süper besin Sağlık
Hafızayı güçlendiren 10 yöntem Yaşam
Zayıflatan kahvaltılık gıdalar Yaşam
Şeker mi daha çok kilo aldırır yoksa yağ mı? Yaşam
Kurt üzümü'nün faydaları Sağlık
Bilinenin aksine çabuk acıktıran yiyecekler. Sağlık
Ejder meyvesine ilgi yoğun. Yaşam
"Zeytin sütü" raflarda: Litresi 30 lira. Sağlık
Kastamonu’da mezar odası bulundu. Yaşam
Hardal bitkisinin faydaları. Sağlık
Terk-i Diyar Olmuş Yerlerden Tarih Kokan Fotoğraflar Tarih Yaşanmışlığın dile geldiği, her bir karesinde tarih kokan ve zamanın acımasızlığını yüzümüze vuran terk edilmiş yerlerden şaşırtıcı fotoğraflar.
Soğanı ev temizliğinde kullanmanın 5 yolu Yaşam
2016 National Geographic finalistleri Dünya
İran'da 9500 yıllık insan iskeleti bulundu Dünya
NASA'nın aracı tarafından çekilen ilginç kare Bilim ve Teknoloji NASA'nın Mars'taki araçlarından Curiosity, Kızıl Gezegen'in yüzeyinde oldukça ilginç bir 'şey' buldu.
Kabaceviz Şelaleleri'nde görsel şölen Tabiat
Yılın en komik vahşi doğa fotoğrafları Komik Yapay değil, doğal yaşam!
Göçebe oyunlarından şaşkına çeviren kareler! Dünya Türk kavimlerinin göçebe döneminden gelen bazı geleneksel yarışlar ve oyunlar, Kırgızistan'daki Çolpan Ata nehrinin kıyısında düzenlenen Dünya Göçebe Oyunları'nda sergilendi. Yarışlara bir diğer göçebe kültüre sahip ülke olan Çin de katıldı.
İstanbul'un divaneleri Yaşam 1400’lü yıllardan, 1900’lü yıllara kadar İstanbul'da yaşamış olan divânelerin ilginç hikayeleri