Karın bölgesindeki yağların azalmasında etkili olan besinler Sağlık Karın bölgesinde biriken yağlardan rahatsız olmayan kimse yoktur. Hemen herkes bu yağlardan kurtulmak için çareler arar. Karın bölgesindeki yağların azalmasında etkili olan besinlerin tercihi de bu çareler arasında Daha fit ve güzel görünmek için karın bölgesinde biriken yağlardan kurtulmak ve düz bir göbeğe sahip olmak isteyenler için uzmanların önerdiği bazı besinler var. Beslenme ve Diyet Uzmanı Neşe Ceylan, o besinleri şöyle sıralıyor:
Erdoğan'dan özel fotoğraflar binlerce beğeni aldı Gündem
Kızartma yağını işte böyle saklamalısınız! Yaşam
Mutfakta geçirdiğiniz zamanı kısaltmak istiyorsanız... Yaşam
15 Temmuz karikatür ödülleri sahiplerini buldu Yaşam Konya'da düzenlenen 15 Temmuz Ulusal Karikatür Yarışması'nda dereceye girenler belirlendi.
WhatsApp’a yeni özellik Bilim ve Teknoloji
dünyanın en küçük otomobili! Otomobil
Mükemmel karpuz seçmenin püf noktaları Yaşam
Uzaya yollanan hayvanlar Bilim ve Teknoloji Tarihte deney amaçlı birçok hayvan uzaya gönderildi. İşte uzaya yollanan ve kimisinin dakikalar içinde öldüğü uzay hayvanları...
Birbirinden İlginç Kareler Yaşam
Dünyanın en garip gelenekleri Yaşam
Twitter baştan aşağı yenilendi Bilim ve Teknoloji
Yurdum İnsanı .) Yaşam
Yurdum insanı yazdığı tabelalar :) Yaşam
Dünya'nın en iyi savaş uçakları Bilim ve Teknoloji
Anemiye karşı karadut! Sağlık
Yurdum esnafından komik yazılar:)) Yaşam
90'lı yılların unutulmayanları Yaşam
Yıllar siyasileri böyle değiştirdi Yaşam
Ayak kokusundan kurtulmak istiyorsanız... Sağlık
Öğrenciler Van Gölü suyundan sabun üretti Bilim ve Teknoloji Bitlis'in Tatvan ilçesinde bir grup lise öğrencisi, Van Gölü suyunun özelliklerinden faydalanarak sabun üretti.
Şırnak'ta düşen askeri helikopterin enkazı görüntülendi Gündem Şırnak'ın Şenoba Tugay Komutanlığından kalkışından kısa bir süre sonra yüksek gerilim hatlarına takılması sonucu kaza kırıma uğrayan askeri helikopterin enkazı görüntülendi. Helikopterin düştüğü alan ile yüksek gerilim hattı arasında yaklaşık 200 metre olduğu belirlendi. Çarpmanın etkisiyle yüksek gerilim hattındaki tellerinin bir kısmının koptuğu, kopan tellerin bir bölümünün de hattın üstünde sarktığı tespit edildi.
Evde kefir nasıl yapılır Sağlık
Bağışıklığı kuvvetlendiriyor Sağlık
Sabah yumurta yemenizi sağlayacak 13 bilgi Sağlık