KıYAK/ Haberleri

 • Kemal, kıyak için 18’i bile beklememiş

  Yeni anayasada milletvekili seçilme yaşının 18’e düşürülmesini eleştiren ve “Bu yasa Ankara’daki beylerin çocukları ve torunları için çıkarılıyor. Vekil olacaklar sonra da 2 yılda emekli olacaklar” diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, çoluk-çocuk torpili konusunda oldukça mahir bir isim. Kılıçdaroğlu, 14 yaşındaki öğrenci oğlu Kerem ile 10 aylık to..

 • FETÖ'ye Alman kıyağı!

  Türk bakanlara ateş emri verecek kadar ileriye giden Hollanda’ya sonuna kadar sahip çıkan Merkel şimdi de FETÖ’ye kalkan oldu.

 • Akın İpek 'e Mogan kıyağı !

  Mogan Gölü kıyısındaki 44 dönümlük arazinin Akın İpek'e peşkeş çekildiği ortaya çıktı. İçinde 54 yataklı misafirhane, açık yüzme havuzu, 400 kişilik restoran, 150 kişilik ahşap kır evi, tenis kortları ve spor sahaları bulunan dev arazinin Atlantik Eğitim Kurumları'na 30 yıllığına, aylık sadece 17 bin TL'ye kiralandığı anlaşıldı. Arazini..

 • Kadınlar için camilere abdest yeri!

  Camii ve Kur'an Kursu Dernekleri Federasyonu Başkanı Kıyak "Birçok camide kadınlara ait şadırvan ya da abdest alma yeri yok. Kadınların rahat şekilde abdest alabileceği yerler yapmalıyız" dedi.

Gündem
Türkiye'yi itham etmelerinin nedeni Suriye'deki oyunu bozmamız
Türkiye
Havuzda elektrik akımına kapılan 5 kişi hayatını kaybetti
Dünya
Almanlardan zaman ayarlı skandal

Hava Durumu

23°
Detaylı Hava Raporu