IYI NIYET/ Haberleri

 • Pakistan'da son derece önemli bir iyi niyet anlaşmasına imza attık

  Milli Savunma Bakanı Işık, "Türkiye'nin başarıyla hayata geçirdiği MİLGEM projesinin yurt dışına ihracı ile ilgili ve Pakistan'da ortak üretim ile ilgili son derece önemli bir iyi niyet anlaşmasına imza attık." dedi.

 • İnanç: “CHP’nin Yüzde 51.4’e saygısı yok”

  16 Nisan’da yapılan “Anayasa Değişikliği Referandumu”nun sonucuna ilişkin AİHM’e başvuru yapacak olan CHP için Yeni Akit’e değerlendirmede bulunan Öz İplik- İş Sendikası Genel Başkanı Murat İnanç, “CHP ve ‘hayır’cı cepheye düşen bugünden sonra demokrasinin gelişmesine yönelik çaba ve görüşlerini ortaya koymalarıdır” değerlendirmesini yaptı....

 • Asıl niyet farklı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kobani'ye yönelik terör saldırılarının arkasına sığınarak Türkiye’de şiddet eylemlerinin sahnelenmesinin, asıl niyet ve hedefin çok farklı olduğunu ortaya koyduğunu bildirdi.

 • Rusya iyi niyetini göstermeli

  ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Rusya'nın Ukrayna'daki ayrılıkçılara "birkaç saat içinde" silah bırakma çağrısı yapmasını istedi.

 • Niyet hayır, akıbet hayır

  Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, “Kamuoyu araştırmalarında görüyoruz ki, halkımızın yarıdan çok fazlası bu süreçte bizim arkamızda. Derdi, tasası olanlar, yüreği yananlar bu meselenin en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını istiyor” dedi.

Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Avrupa’nın kalbinde 5 güçlü mesaj
Türkiye
İstanbul'da ticari taksilere denetim
Dünya
Filipinler'de çatışma!

Hava Durumu

23°
Detaylı Hava Raporu