27 Mart 2017 Tarihli Haberler

  • 27 Mart 2017 07:46

  Bulgaristan'ın seçim uygulamalarına tepki

  Kocaeli ve İstanbul'daki Bulgaristan vatandaşlarının bir kısmı yetersiz sandıklar nedeniyle oy kullanamadı. Vatandaşlar karara tepki gösterse de sandık heyeti kararında ısrarcı oldu.

  • 27 Mart 2017 07:41

  Antalya'da 'evet' standı açan başörtülü gençlere saldırı iddiası

  Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde "evet" broşürü dağıtan AK Parti Gençlik Kolları üyelerine, 2 kadının saldırıda bulunduğu ileri sürüldü.

  • 27 Mart 2017 07:37

  Pakistan, Afganistan sınırına çit çekecek

  Pakistan, Afganistan sınırına dikenli tel örmeye başladığını bildirdi.

  • 27 Mart 2017 07:32

  "Üstün zekalı çocuklar, İsrail ve FETÖ'nün hedefinde"

  Balıkesir Üstün Zekalıları Destekleme Derneği Başkanı Hasan Paşa Decedeli, bazı üstün zekalı çocuk ve ailelerinin İsrail işgali altındaki topraklara yerleştiğini söyledi.

  • 27 Mart 2017 07:19

  Dikkat! Takside indi bindi oyunu

  Taksilerde vatandaşa sormadan indi-bindi uygulaması başlatıldı, uyanıklara gün doğdu. Taksiciler 8.75 liralık ücreti 10 lira olarak uygulamaya başlayınca vatandaş isyan etti..

  • 27 Mart 2017 07:01

  Sanal oyunlar tehlike saçıyor

  Uzmanlar mobil oyun bağımlılığının şiddet davranışlarını tetiklediği konusunda aileleri uyarıyor. Yeşilay Yönetim Kurulu Üyesi Klinik Psikolog Mehmet Dinç, “Çocuğu bilgisayar yerine keyif alabileceği alanlara yönlendirin. Bu çocuğu bilgisayara yönlendirmekten çok daha doğru ve anlamlı” dedi.

  • 27 Mart 2017 06:57

  Yüksek gerilim hattına çarpan helikopter düştü… Çok sayıda ölü var

  Ukrayna’nın doğusundaki Donetsk kentinde bir askeri helikopter düştü. Kazada en az 5 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi

  • 27 Mart 2017 06:52

  Rezalet defile tam bir provokasyon

  Gezi çapulcusu Modacı Murat Aytulum’un, yarı çıplak kıyafetlerden oluşan koleksiyonunu tanıttığı defilede, Peygamberimize (SAV) saygının bir ifadesi olan Salavat-ı Şerif’in okunması infiale sebeb oldu. Akit’e konuşan ilahiyatçılar, bu rezaletin İslami değerleri hafife almak olduğunu ve toplumda tahribata yol açabileceğini ifade ettiler...

  • 27 Mart 2017 06:48

  FETÖ'nün yatacak yeri yok

  Anayasa değişikliğinin yargı ayağını anlatan Yıldırım, “Suçun sivili, askeri olur mu? Asker kılığına girmiş olanların 15 Temmuz’da yaptıklarını gördük. Bunu gavur bile yapmaz. Bu alçak FETÖ’cüler, bunların yatacak yeri yok” dedi.

  • 27 Mart 2017 06:42

  İsviçre'den Erdoğan'ı hedef gösteren pankarta soruşturma

  İsviçre'nin başkenti Bern'de terör örgütleri PKK, DHKP-C ve YPG'nin de aralarında bulunduğu gruplar tarafından Federal Parlamento binası önündeki Parlamento Meydanı'nda düzenlenen "hayır" mitinginde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef gösteren pankart hakkında soruşturma başlatıldı

  • 27 Mart 2017 06:38

  İngiliz prensine İHA’lı suikast girişimi

  Prens William’ın helikopteri, yarım saniyelik farkla insansız hava aracıyla çarpışmaktan kurtuldu. Polis, helikopterde tesadüfen William olmasa da olayı suikast girişimi diye niteleyip soruşturma açtı

Gündem
"Üstün zekalı çocuklar, İsrail ve FETÖ'nün hedefinde"
Türkiye
Dikkat! Takside indi bindi oyunu
Dünya
Pakistan, Afganistan sınırına çit çekecek

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu

astropay